Velká část seznamování dnes probíhá přes internet. Když ale příjde čas přejít o level výš, je na řadě první rande. Zde už Vám ale nepomůže fotka upravená ve PhotoShopu ani strýček Google. Proto Vám přinášíme pár základních rad, jak se na takovou chvíli připravit.

Kuchyň

Pokud jdete někam na drink, tak se určitě nezapomeňte najíst. Pít na prázdný žaludek nedoporučujeme ani těm největším chlapákům. Vyhněte se ale mléku, které může způsobit kyselý dech.

Koupelna

V té by měla začít celá Vaše příprava. Umytí celého těla i vlasů je snad samozřejmost, nicméně na zkrácení nehtů a oholení či zkrácení nežádoucích chloupků může člověk snadno zapomenout.

Vyhnout se skvrnám v podpaží je obzvlášť v těchto měsících dost těžké, ale dá se jim předcházet antiperspirantem, proto ho určitě použijte.

Hlavní je nezapomenout na ústa! Použijte všechny dostupné prostředky od zubní pasty až po dentální niť.

personal-hygiene-deodorant1

Šatník

Zvolte vhodné spodní prádlo. Kdyby se rande náhodou podařilo na 200% a Vy se ocitli v situaci, není vhodné mít trenky s dinosaury a dírou. Stejný postup aplikujte i při výběru ponožek.

Vyberte správnou košili a kalhoty. Vyhněte se denimu a obleku. Raději zvolte blazer, který v případě chladného večera můžete poskytnout protějšku.

Čisté a nápadité. Takové by měly být Vaše boty a tak jim věnujte kus své pozornosti.

Pohrajte si s detaily. Hodinkami a kapesníčkem v kapse u saka ještě nikdo nic nepokazil!

images

Telefon

Zkuste ho nechat v kapse a užívat si společnost druhé osoby.

Čísla

Na rande jsou důležitá 3 čísla:

300 – takovou částku byste měli mít v rezervě v hotovosti

30 – takovou rezervu si naplánujte před odchodem

0 – potřesení rukou, ta si nechte pro své obchodní partnery a budtě trochu kreativní.

 

Zdroje: 1, 2,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Le Festival de Cannes

Dámy a pánové, 69. ročník jednoho z nejstarších a zároveň nejprestižnějších filmových festivalů současnosti je u konce. Já vám v...

Zavřít