Beyoncé je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček naší doby s nekonečným množstvím fanoušků po celém světě. Tento rok vydala obdivuhodné album s 18ti videoklipy, vystupovala během předávání cen Grammy, dosáhla mnoho dalších hudebních úspěchů a kromě kariérního růstu se stíhá věnovat své krásné dcerce Blue Ivy a manželovi Jay-Z. Je to prostě úchvatná žena a věřím tomu, že každá slečna se sní ocitnout alespoň jeden den na jejím místě.

Možná také proto tým Yoncé otevřel dveře do zákulisí její garderóby. Ve videu, které najdete níže se dozvíte nejen o tom, jak stylisté Ty Hunter a Raquel Smith dali dohromady jednotlivé outfity ale například i to, jak dlouho trvalo ušít značce Versace kostým, který měla Beyoncé během tour na sobě (neuvěřitelných 300 hodin).

A aby toho nebylo málo, můžete se podívat na video, kde se Beyoncé loučí s fanoušky a jejím “The Mrs. Carter Show“. Nezbývá než čekat, kdy se vrátí s novou show.

comments


Lifestyle
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
PRAGUE FASHION NIGHT 2014

DNE 27.3.2014 opět propukne pražský nákupní maraton, který nese jméno Prague Fashion Night 2014. Tuto událost zaštítil primátor hlavního města Praha...

Zavřít