Tvoříte rádi? Hledáte zajímavé inspirace pro práci s papírem? Chcete pro své blízké vyrobit působivý dárek? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak je tato publikace určena právě vám. 

O čem kniha je?

Kniha obsahuje nápady, návody a základní postupy pro práci s papírem.

V této příručce najdete tradiční techniky skládání papíru, ale také „plisování“ (řasení papíru do harmoniky). Podle jednoduchých předloh si můžete vyrobit originální vázičky, papírové ovoce, různé svícínky na čajové svíčky, fotorámečky, stínítka na lampy, nádobky a mnoho dalšího.

Velice důležitý je vhodný výběr papíru. Při nákupu si všímejte gramáže. Některé tenké papíry by se vám mohly mačkat, ty tvrdší by šly zase špatně skládat. V úvodu naleznete základní pravidla, jak papír skládat.

Bez nákladných pomůcek vzniknou pod vašimi rukami nádherné trojrozměrné modely. Vyzdobte si byt a udělejte radost svým přátelům a blízkým.

Proč byste si to měli přečíst?

Pokud chcete zkrášlit svůj dům a udělat si dekorace do svého bytu, tak by tato publikace neměla chybět ve vaší knihovničce.

To nejlepší na této knize?

Určitě je to mnohotvárnost uměleckého skládání papíru. Papír je levný materiál, díky naší preciznosti a času lze vykouzlit opravdu mistrovská díla.

Co se nám nezdálo?

Nic zásadního, co by stálo za zmínku.

Pro koho je kniha určena?

Pro všechny tvořivé, velké i malé.

Autor: Schrüfer Margarete

Vydala Grada v roce 2018

Zdroje: 1, 2

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Diáře Papelote v novém

Rok 2018 pomalu končí a to pro mnohé znamená každoroční rituál - vybírání nového diáře. Značka Papelote vám představuje novinky...

Zavřít