Máte rádi kočky? Chcete se dozvědět, jaká jména kočky mají a kdy slaví svátek? Novinku Zuzany Pospíšilové, Kočičí pohádky vydala Grada Publishing, a.s, pod značkou Bambook, letos v Praze.

Obsah:

Kniha obsahuje 21 netradičních moderních pohádek, ve kterých jsou hlavní postavou kočičky nejrůznějších ras a jmen. Najdete zde třeba jak vypadá myší oslava, kočku jako vědmu nebo maséra, kočku, ze které padaly peníze, kominickou kočku či kouzelného kocoura Kokeše.

Hodnocení:

Nejvíce se mi líbila pohádka Není kočka jako kočka. Rozárka byla česká kadeřavá kočka. Moc se jí líbily ženy, které vycházely ze salónu krásy. Ani ona nebyla k zahození. Každý kocour se po ní otočil. Jednou se rozhodla, že i ona se do salónu vypraví. Nechala se oholit, obarvit a nalakovat drápky. Bude se líbit všem kocourům? Jak to nakonec dopadne? To se dozvíte, když sáhnete po novince Zuzany Pospíšilové, Kočičí pohádky. Kniha má milé ilustrace Michala Sušiny.

I když mám ráda spíše klasické pohádky, tyto mě rozhodně rozesmály a potěšily. Doporučila bych je všem začínajícím čtenářům. S touto veselou ilustrovanou knížkou zažijete mnoho kočičin.

Autor: Zuzana Pospíšilová

Ilustroval: Michal Sušina

Vydala Grada Publishing, a.s, pod značkou Bambook, v Praze v roce 2018

Počet stran 104

 

Zdroje: 1, 2

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nová kolekce Jiřího Kalfaře FW18 slavila úspěch i v Londýně!

Jiří Kalfař na londýnském týdnu módy představil svou kolekci na podzim / zimu 2018. Show ke kolekci "Return of a Queen" otevřela Alina Baikova a...

Zavřít