Skandinávie se může pochlubit nejen čarovnou přírodou, polární září, dobrými hokejovými mužstvy, ale také  krásnými ženami se stylem, který inspiruje tisíce z nás. V blogové sféře jsou rozhodně jedny z nejvýznamějších. Proč? Jejich styl je nositelný, dobře kombinovatelný, ale i přesto má něco do sebe. Všichni známe přísloví „Méně je více“ a přesně tímto se řídí. Většina z nás má jistě v záložkách blogy od Kenzy, Mariannan nebo Victorii Tornegren. Holky ze severu to prostě umí!

Blogová scéna ale nabízí daleko více. Kromě výše zmiňovaných módních ikon je internet plný dalších inspirativních a neokoukaných slečen a žen, které se nebojí sdílet svůj styl, život a soukromí s virtuálním světem. Amen!

Tady je pár z nich…

Erica Mohn Kvam

Typická skandinávská kráska. Dlouhé blond vlasy, štíhlá postava a opálená pleť. Pokud preferujete jednoduchost, rozhodně navštivte její blog http://l0ve.blogg.no/.

erica

Catherine Heienberg

Milá Cath si nás všechny získala svým pozitivním přístupem, věčným úsměvem na svém blogu cathinthecity.com. Začala blogovat, když před pár lety odletěla na několik měsíců do New Yorku a díky bohu jí to nepřestalo bavit ani po návratu domů do norského Bergenu.

http://www.cathinthecity.com/

cath

Anette Haga

Tato blogerka, které je 24 let, toho už za svou nejen blogovou kariéru stihla opravdu požehnaně. Pracovala jako editorka online magazínu Nettavisen a v současné době kromě svého blogu je také členkou a jednou z autorek Stylista.no.

http://nettenestea.com/

anette

Caroline Berg Eriksen

Je neuvěřitelné, ale tato mladá žena je již maminkou. Má krásnou dceru, manžela sportovce a dva roztomilé psy. Její styl je elegantní, ale i přesto miluje pohyb, takže ve sportovním outfitu ji uvidíte často.

http://carolinebergeriksen.no/

caroline-berg-eriksen-blogg-antrekk-ootd-tutu-ballerina-skirt

 

A jaké blogy inspirují vás? Podělte se s námi o tipy nejen těch skandinávských.

Zdroje:  1, 2, 3, 4

comments


Lifestyle
Author: Markéta Havrlantová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Shoeless

Photo: Dominik Kučera (Official website) Styling: Anna Rekua AS: Iva Ferkalová MUAH: Tereza Fuchsova Model: Karolína K. (Unique One)

Dailystyle News

Zavřít