Sock boots, neboli boty na podpatku ve stylu lodiček, které jsou uzavřeny tenkou vrstvou látky, jež sahá až do čtvrtky lýtek, mají zelenou! Nenechte si tento aktuální trend ujít. V módním světě mají již své místo, a proto je obuv také tak oblíbená.

Elastické kotníkové boty, které vám na nohu přilnou stejně jako ponožky, jsou teď absolutním hitem. K čemu je nosit, aby vám slušely tak jako zahraničním hvězdám?

Sock boots obujte klidně k džínám nebo k jiným oblíbeným kalhotám. Skvěle vypadají i k sukni nad kolena, ale i k maxi sukni nebo k midi sukni k lýtkům. Největším trendem jsou modely v červené a bílé barvě, ale i v zelených a modrých barevných tónech.

V obchodech samozřejmě najdete i další varianty. Klasické černé jsou sázkou na jistotu, pokud se nebojíte výrazných barev a ráda si pohráváte s extravagantními outfity, poohlédnout se můžete i po fialových, žlutých či metalických odstínech.

Nám se nejvíce zamlouvají v kombinaci s denimem a trikem s potiskem. Pak už jen stačí přehodit jednoduchý dlouhý kabát, kostkované sako či klasický baloňák.

Tuto obuv si můžete vybírat také v různých výškách. Některé totiž sahají jen po kotníky, jiné zase o pár centimetrů výš.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Prozařte svůj outfit se šperky PANDORA Shine

Do nové sezóny vstupuje značka PANDORA s novou řadou šperků, které jsou inspirované jarní přírodou a oslnivými slunečními paprsky.

Zavřít