Chtěli jste letos vyrazit na ples, ale nakonec se tak nestalo?  Nenechte si ujít noc, ve kterou můžete být opravdu kýmkoliv a podepište se pod manifest „Co je příjemné, je i přípustné“. Už v sobotu 6. dubna od 20:00 proběhne v Royal Theatre & Club Chic další dekadentní radovánky a surrealistická zábava.

Za celou realizací plesu (facebooková událost) se skrývá skupina značky SOBJE, za kterou stojí Iva Burkertová a Tereza Plašilová. Netají se tím, že si obě rádi hrají a hrátky probouzí i v ostatních. Proto i letos se pustili do příprav a realizace plesu SOBJE, kterého se účastní ty nejzajímavější osobnosti z módní, umělecké, herecké, designérské a hudební scény.

Na samotné organizaci se letos velkou měrou podílí Veronika Chaloupková, která má za sebou působení v produkci Rock Café nebo Colours of Ostrava. Chybět nebude skvělá hudba – hlavním headlinerem plesu je francouzské duo Haute, zahraje i slovenský FVLCRVM, „Rrrr Show“ by Tukan, Monina a Ginger předvede dekadentní smart-fun performance korunovaných femme queens. Chybět nebude ani DJ NRMN nebo hudební performance Terezie Kovalové.

DRESS CODE na téma Crowned: Kings & Queens

Podmínkou je dodržení stanového dress code creative black tie a to v barvách černá, stříbrná, zlatá společně s hermelínem a maskou (bez masky a dodržení dress code není možnost na ples vstoupit). 

Zakončit letošní plesovou sezónu může kdokoliv, a v tuto jedinečnou noc se můžete stát opravdu kýmkoli. Stačí si jen zakoupit vstupenky v předprodeji (dostupné na GoOut.cz) nebo přímo na místě.

Zdroj fotografií: editorial Silvia Kolesarova, archiv ples SOBJE 2018

comments


Fashion Events
Miroslav Rajtr
Author: Miroslav Rajtr

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Veronika Tázlerová: „Můj jediný plán je být šťastná.“

Influencerka, markeťačka, milovnice kávy a cestování, autorka mapy kaváren a prvního #instafriendly průvodce po pražských kavárnách – to je Veronika...

Zavřít