Stejně jako svět módy, má i ten technologický své premiéry. A nejsou vůbec tak nudné, jak byste si mohli myslet. Svou poslední “přehlídkou” zaujal třeba výrobce OnePlus. Pro mnohé neznámý výrobce mobilních telefonů totiž své poslední představení produktů pojal poněkud netradičně. Celá událost se odehrávala v prostředí 3D virtuální reality.

 

Krátká 3D prohlídka sídla firmy, rozhovor se spoluzakladatelem a nakonec i samotné představení nového telefonu. “OnePlus 2 není o specifikacích, ale je jasné, že má ty nejlepší. Tomuto telefonu říkáme zabiják vlajkových lodí roku 2016.” Takto o nově představeném modelu mluvil právě Carl Pei, který je jedním ze spoluzakladatelů společnosti. A možná má pravdu. Full HD rozlišení o velikosti 5,5”, 4 GB RAM, nový konektor USB typu C a také čtečka otisků prstů. Nechybí ani fotoaparát s laserovým ostřením a výbornou světelností.

Výrobce ale myslí také na designové příznivce. Ti si mohou vybrat z několika materiálů zadních krytů. Od klasického černého plastu, přes několik druhů dřeva, až po karbonové vlákno. A cena? 16GB verze OnePlus 2 bude u nás stát 9 199 Kč a verze se 64 GB 11 099 Kč.

Nyní je před námi ale další “přehlídka”. Tentokrát nejde ale pouze o techniku, ale také o doplňky a hlavně o firmu Huawei. Ta v Paříži koncem září představí s podporou GQ své chytré hodinky. Oproti ostatním výrobcům sice Huawei přichází s hodinkami poněkud později, nikoliv však “s křížkem po funuse”.

Hodinky s gyroskopem, akcelerometrem, barometrem, snímačem srdečního tepu a 4 GB pamětí už byly k vidění na veletrhu MWC 2015 v Barceloně, kde byly vystaveny hned ve třech barevných variantách: zlaté, černé a stříbrné. Podle unikých informací budou zajímavé nejen výbavou a provedením, ale také svou cenou. Hovoří se o 399 eurech. Cena bude ale samozřejmě záviset na zvolené barevné variantě.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
STYLOVÉ KIMONO: OBJEVTE POHODLÍ ORIENTÁLNÍ MÓDY

Potřebujete na cesty, nebo na dovolenou kousek, který vám poslouží jako velmi dobrý pomocník? Budete se asi divit, ale kimono...

Zavřít