Letošní halloweenská kolekce značky THE BODY SHOP se představuje sloganem „VYKOLEDUJTE SI KRÁSNOU PLEŤ“, je zaměřena nejenom na péči o pleť, ale najdete v ní také halloweenský sprchový gel, tělové máslo či krém na ruce.

Speciální tělová řada Vanilla Pumpkin je inspirovaná podzimním pečivem a obsahuje lahodnou kombinaci podzimních vůní. Tradiční vůně dýně je zkombinovaná s madagaskarskou vanilkou a tóny tonka bobů, lískových oříšků a javorového sirupu.

Kolekce je navíc 100% vegetariánská a některé z výrobků jsou také 100% veganské!

“Náš čich je úzce spojen s naší schopností vybavovat si vzpomínky – a to dokonce i ty nejranější. Vědci prokázali, že vůně vanilky vytváří spíš příjemné vzpomínky, než nepříjemné. Navíc je prokázáno, že vůně vanilky snižuje stres a pomáhá nás zklidnit”. Jennifer Hirsch, Beauty botanička pro THE BODY SHOP

Halloweenská řada se hodila také do komiksové nálady a představuje tak několik produktů, díky kterým se můžete proměnit v superhrdinku! Líčení je inspirované bublinami, hvězdami a komiksem!

V kolekci najdete Smoky Gel Liner 2 v 1 – linky, pomocí kterých vykreslíte kontury na obličeji, krku i klíčních kostech. Pomocí Smoky Gel Liner pak nakreslíte balonky, hvězdičky, zkrátka co vás napadne. Díky Eye Definer tužkami v odstínech Gold a Pink je navíc snadno vybarvíte. V kolekci najdete také rtěnku a tužku na oči.


THE BODY SHOP je originální etická značka přírodní kosmetiky, která má více než 2 500 obchodů ve více než 60 zemích po celém světě. Od samého začátku je proti testování na zvířatech. THE BODY SHOP ve své nejnovější kolekci podporuje 9 místních komunit v různých částech světa!

Jak se vám líbí halloweenská kolekce značky THE BODY SHOP?

 

comments


Beauty
Author: Michaela Chytrá

Podpořte autora
Starší příspěvky:
PRÁZDNINOVÁ REZIDENCE V TROCHU JINÉM STYLU

Prototypní architektura této letní rezidence mladé rodiny je dílem Jonase Lindvalla z architektonického ateliéru Lindvall A & D. Dům, nacházející se...

Zavřít