Mario Sorrenti se narodil 24. října 1977, je to fashion fotograf a režisér. Je známý díky svým fotografiím pro časopis Vogue a Harpers Bazar.  Sorrenti se narodil v italské Neaopoli, ale již v deseti letech se přestěhoval do New Yorku, kde žije dodnes. Mario vystavoval po celém světě např. v Londýně (Victoria and Albert Museum), v Paříži, v Monacu a New Yorku (MoMa). Je režisérem kampaní pro Calvina Kleina a spoluprácí pro Lancome, Paco Rabanne, Benetton a kalendáře Pirelli. Mezi jeho bývalé přítelkyně patřínapříklad Kate Moss, s kterou dodnes velmi často spolupracuje. V současné době spolupracuje výhradně s agenturou Art Partner.

WFashiontography-01

Mario Sorrenti a jeho deset múz! Edita Vilkeviciute (http://www.tumblr.com/tagged/edita-vilkeviciute), Karlie Kloss (http://karlie-kloss.com), Candice Swanepoel (http://www.candiceswanepoel.com), Jourdan Dunn (https://twitter.com/missjourdandunn), Isabeli Fontana (http://www.vogue.co.uk/person/isabeli-fontana), Adriana Lima (http://www.adrianalima.com), Rosie Huntington-Whiteley (http://rosie-huntington-whiteley.com), Alessandra Ambrosio (http://alessandraambrosio.com/main2.htm), Lais Ribeiro (ter.com/Lalaribeiro16) a Doutzen Kroes (https://twitter.com/Doutzen).

 

WFashiontography-02 WFashiontography-03

WFashiontography-04 WFashiontography-05

WFashiontography-06WFashiontography-08

WFashiontography-09 WFashiontography-10

 

WFashiontography-07

 

Vyfoceno pro „Perfect ten“ posledního vydání Wmagazine.

Foto: Mario Sorrenti

Zdroj: http://www.fashiontography.net/2014/02/perfect-ten-by-mario-sorrenti-w.html

comments


Fashion NewsLifestyle
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
VIKTORIÁNSKÁ KLASIKA V NOVÉM KABÁTĚ

Už dlouho sleduji práci londýnského ateliéru DOS ARCHTECTS, které se specializuje na revitalizaci viktoriánských staveb. Kouzlo režného zdiva, romantizujících oken...

Dailystyle News

Zavřít