Pokud hledáte něco, čím oživíte jednoduchý outfit a zároveň chcete být trendy, pak je horká novinka v podobě chain belt pro vás to pravé. Lehký dotek punku oživí i zdánlivě nudnou kombinaci.

Tento řetízek přidělaný z jedné strany na pásku a z druhé k peněžence původně sloužil k tomu, aby vám zmíněnou peněženku jen tak někdo nevytáhl z kapsy a zároveň jste ji měli pořád po ruce. Z ryze praktické záležitosti se ale v poslední době stal trend, jehož průkopnicí je Bella Hadid. Ta jej zkombinovala s jednoduchým bílým tričkem a džínami s proužky. V punkovém duchu navíc doladila mikinu s džínovou vestou a celek doplnila o kabelku s řetízky skvěle korespondující právě s chain belt. Čapka a děrované kozačky s efektem síťovaných punčoch (také jeden z letošních trendů) jsou už jen třešničkou na dortu.

chain belt koláž 2

Trochu romantičtější verze docílíte s jemnějším řetízkem. Dobře a neotřele vypadá i verze, kde se řetěz kombinuje s perlami, peříčky nebo jinými visacími ozdůbkami.

chain belt koláž 3

Pokud chcete ale budit dojem drsňačky, doporučujeme vám zkombinovat chain belt s maskáčovými kalhotami nebo s rozervanými černými skinny džínami.

Zdroje: 1, 2, 34, 5, 6, 7

comments


Fashion NewsLifestyleStreet style
Author: Marie Majdičová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
TOP 10 beauty novinek, které nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce

Máme pro vás seznam kosmetických novinek pro tento rok, které by vám rozhodně neměly chybět ve vaší kosmetické taštičce!

Zavřít