Máte tvořivého ducha? Hledáte inspiraci pro svou práci? Chcete udělat svým dětem radost a vyrobit si s nimi působivé sváteční dekorace či dekorativní zvířátka, která budou i na hraní? Gudrun Schmitt je autorkou řady kreativních knížek, vede kurzy malování na hedvábí. Své rodiče měla jako velký vzor. Neustále vymýšleli nové a originální věci. 

O čem kniha je?

Hned v úvodu naleznete zajímavé a užitečné tipy a triky, jak si připravit potřebný materiál, aby se vám dobře pracovalo.

Kniha obsahuje 70 modelů, jak si vyrobit různá zvířátka – např. sovy, lišky, hady, zvířátka ze ZOO, domácí zvířátka, housenky, žáby, dinosaury, žraloky či sépie. V této knize je ale i mnoho inspirací na svátky, jako jsou Velikonoce, Den Matek, Halloween, Čarodějnice, Vánoce a Nový rok. Autorka nezapomněla na pohádkové postavy – princeznu, prince, krále a třeba i piráty. Vydejte se na dobrodružnou cestu, vyrobte si řadu krásných dekorací a zažijete přitom spoustu legrace a příjemných chvil strávených se svými dětmi. Ruličky jsou v každé domácnosti dostupný materiál a nemusíte nakupovat mnoho drahých materiálů. Vystačíte si s ruličkami, barvami a lepidlem.

Můžete si vyrobit pohádkový zámek, královský pár i korunku pro princeznu a zábava může začít. Pohádku si děti mohou dramatizovat.

Na konci příručky jsou předlohy, které lze okopírovat či překreslit na různý papír, přilepit na ruličky a dále dotvářet.

To nejlepší na této knize?

Velice se nám líbí předlohy na konci knihy, které si můžete okopírovat a dále dle své tvořivosti upravovat.

Co se nám nezdálo?

Kniha se nám líbila, určitě bychom ji doporučili všem, co rádi tvoří a neustále hledají nové a nové inspirace. Takže k ní nemáme žádné připomínky.

Pro koho je kniha určena?

Pro malé i velké, učitelky mateřských i základních škol, vychovatelky v družině či vedoucí zájmových kroužků.

Autor: Gundrun Schmitt

Vydalo nakladatelství Bookmedia v Ostravě v roce 2015

Zdroje: 1, 2

comments


Lifestyle
Author: Lenka Štveráčková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Objevte hravou limitovanou kolekci CONVERSE x MILEY CYRUS

Pro každého nadšence nejen tenisek, který vyhledává originální a jedinečné kousky si Converse a Miley Cyrus připravili již třetí společnou...

Zavřít