Jak si jednoduchým a přitom zajímavým krokem vylepšit outfit do běžného pracovního či volného dne? Jednoduše zvířecím obrázkem v podobě třeba vašeho domácího mazlíčka. Pojďme si tedy ukázat, který potisk můžeme nejčastěji vídat a jak hravě si pohrát se stylingem.

Nemůžete bez svého domácího mazlíčka udělat ani krok? Pak tu pro vás máme skvělou vychytávku. Na českém trhu je nespočet možných zvířecích variací, ze které si dozajista vyberete.

Velmi oblíbenými jsou například pandy, koně, žirafy, ale samozřejmě i psy a kočky. Záleží pouze na vás, kterému zvířátku dáte přednost. Styling se pak odvíjí podle vašeho stylu oblékání, a to buďto v jemnějším podání nebo pak v drsnějším punkovém. Momentálně začínají být trendy barvy podzimu, kam patří bordó, temně červená, smaragdová, granátová, ametystová, ale i žlutá a zelená barva. V tomto období se proto nebojte barev a kombinujte nejlépe buďto jen studené odstíny, anebo teplé odstíny barev. Takto docílíte dokonale barevně sladěného outfitu.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

comments


Styling
Markéta Potjahajlová
Author: Markéta Potjahajlová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Efektivní ochrana pokožky rukou na podzim: Stenders a jejich nová řada produktů

Podzim je pro pokožku každého z nás velkou zátěží. Vítr, déšť i jiné ,,radovánky'' počasí působí negativně, obzvlášť na pokožku...

Zavřít