Vybrat správný oblek může být těžké. A co teprve tu správnou košili. U VAN GRAAF to ale nikdy nebude problém. V jejich obchodním domě na Václavském náměstí 17 v Praze s krásným moderním interiérem se totiž kromě jiného nachází také nejširší nabídku pánských košilí v Praze.

Příjemní prodejní asistenti vám ochotně pomůžou s nalezením přesně toho pravého. A že je jejich pomoc třeba! V prodejně jsou vystavené stovky designů, a tak může být těžké vybrat jen jednu. Volit totiž můžete nejen mezi bílými a barevnými kousky, ale také z několika nabízených vzorů a střihů.

Stejně pestrou nabídku pak čekejte i mezi značkami. Každý den od 10:00 až do 21:00 jsou pro vás připraveny košile značek jako Finshley&Harding, Barbour, Luisa Cerano, Diesel, Marc O’Polo, Boss Orange, Hugo, Marc Cain, Marie Lund, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Maison Scotch, Guess, Nils Sundström a mnoha dalších. 

Zdroje: 1,

 

 

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
MOD’SPE PARIS OTEVŘELA POBOČKU V BRATISLAVĚ

Milujete módu? Toužíte být součástí módního světa? Sníte o práci v módním průmyslu? Nyní můžete být svému snu o krok...

Zavřít