Vánoce jsou svátky klidu, míru a pokoje. Toto tvrzení je omýláno rok co rok již po několik generací. Pravda je ale taková, že úklid, pečení cukroví a nakupování dárků může leckoho dost unavit. S hledáním vhodného dárku pro vaše partnery, tatínky, přátele či snad pro sebe vám můžou pomoct v Kavalier’s.

kavaliers-13

Tahle skupina Brňáků se před třemi lety sešla a začala pracovat s nápadem pletených kravat. Po roce zkoumaní různých výrobních postupů a materiálů se jim podařilo přijít s ryze českou pletenou kravatou!

kavaliers-20

Svou první kolekci představili už minulý rok. Nesla se v duchu živých a zářivých barev. Ta letošní je trochu umírněnější, zato zaručuje lehkou barevnou kombinovatelnost. I tak si ale jistě vybere každý a možná nejen jednu.

Kravaty v Kavalier’s podšívají hedvábným saténem, který zajištujě lepší vázaní uzlu a také drží tvar celé kravaty.

kavaliers-46

Celá kravata je vyrobena v Česku a to od materiálu až po krabičku a každá je originál, protože část jejich výroby je čistě ruční. Proto se vám dvě stejné najít nepodaří.

Nicméně u pletené kravaty nemůžete počítat s kalickým winsdorským uzlem. Vážou se zcela specificky ale velice nenáročně. Celý uzel se dá zavazat na ruce a stačí k tomu pouhé tři kroky.

kavaliers-18

Jednobarevnou kravatu si můžete pořídit na e-shopu už od 950 Kč. Ty pruhované jsou pak vzhledem k náročnějším pracovním postupům k dostání za 1 050 Kč. V ceně je navíc zahrnuto i poštovné a také záruční doba prodloužená na 30 měsíců.

Zdroj: 1,

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nové tváře vánoční kampaně značky TOPSHOP

TOPSHOP oznámil zcela novou sestavu hvězd své Vánoční kampaně 2015. 

Zavřít