Vánoce nám klepou na dveře, období výjimečných dárků a nezapomenutelných momentů. Proto právě teď je nejlepší čas napsat Ježíškovi. Nebo si pořídit nějakou drobnost, jako odměnu za všechen ten předvánoční stres.

Pokud se cítíte skvěle, vypadáte tak a věci jdou najednou lépe. Právě proto je i spodní prádlo vyrobené z kvalitních materiálů, které dbá na pohodlí svých nositelek, základ.

Kvalitní produkty z vánoční řady Intimissimi jistě potěší nejednu ženu. Letošní kolekce #IntimissimiXmas se nese ve znamení červené bary, která je nejen barvou Vánoc, ale také svádění a lásky. Kolekce vás jistě zaujme mimo jiné svůdnými detaily v podobě řemínků, decentních prvků ze síťoviny, nebo krajkovým zdobením .

Vybrat si můžete i z několika druhů košilek, elegantní černé, nebo vánoční bílo červenou s krajkou.Na sváteční klid u pohádek Vám jistě přijde vhod pohodlné pyžamo, na které Intimissimi ve své vánoční kolekci také nezapomnělo.
Vybrali jste si svojí odměnu? Sáhnete po svůdných červených kouscích, elegantních černých, nebo raději zvolíte pohodlí a zachumláte se do pyžama?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 1718

comments


Fashion News
Author: Veronika Mihalovičová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Nová kampaň BVLGARI, #SeeMyWish

BVLGARI  se chystá na letošní vánoční sezonu a spouští novou kampaň #SeeMyWish,  podpořenou speciálním videem, které se objeví na sociálních...

Zavřít