Rozbalování dárků, příprava štědrovečerní večeře, nebo třeba novoroční párty. Ruce jsou zkrátka během svátků středem pozornosti. Proto je perfektní manikúra nezbytností. Naštěstí kosmetické značky přichází s vánočními kolekcemi laků na nehty, díky kterým budou vaše ruce ještě víc slavnostnější!

Essie
Klasická a velmi kvalitní značka laků na nehty. Nádherné odstíny červené, šedé, nebo stříbrné. Perfektní nejen o Vánocích ale i během celé zimy!

Essie-Winter-2015-Virgin-Snow-1

Chanel
Ikonický temně červený až černý odstín letos do své zimní kolekce znovu zařadil Chanel. Odstín Rouge Noire byl uveden asi před 20 lety v roce 1994 a ve stejném roce se objevil na nehtech herečky Umy Thurman ve filmu Pulp Ficton. Letos ho doplní nádherné odstíny Rose Fusion a Le Top Coat Lamé.

Chanel-Rouge-Noir-e1441615770950

OPI
Kolekce s názvem Starlight to je 18 nádherných odstínů od červené až po tmavě modrou.

starlight collection-500x500
Dior
Nádherné balení a ještě krásnější odstíny v kolekci Diorific od Dioru.

Dior-Golden-Shock-collection-Holiday-2014

Ciate
Olivia Palermo – blogerka, modelka, editorka a spoustu dalšího se stala pro rok 2015 hostující kreativní ředitelkou značky Ciate a o Vánocích přišla s nádhernou kolekcí laků na nehty. Obsahuje 4 velmi elegantní a klasické odstíny a je k dostání v krásném balení. Co víc si jenom přát!

Screen-Shot-2015-09-30-at-2.55.47-PM-1024x560Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5

comments


Beauty
Author: Aneta Prášilová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Letošní designSUPERMARKET ocenil umělce hned ve čtyřech kategoriích

Mezinárodní festival současného designu designSUPERMARKET je za námi. Kdo jsou letošní vítězové?

Zavřít