Veronika Vénosová

PR Manager

veronika@dailystyle.cz

Instagram @veve_ronique

Šumperská rodačka se do Prahy přistěhovala před šesti lety a absolvovala zde studium Vysoké školy ekonomické. Vždy ji to však táhlo více k umění a tak bokem začala fotit fototesty začínajících modelek z pražských modelingových agentur jako Bohemia Model Management nebo Incoming Talents. V rámci studia následně absolvovala stáž v PR oddělení parfémů ve společnosti Coty a tím se jí otevřela cesta i do našeho magazínu DailyStyle.cz a módního světa. Mezi další profesní milníky tak patří práce pro značky Premium Fashion Brands nebo Literix Group, pod kterou spadají značky jako Dolce&Gabbana, Salvatore Ferragamo nebo RED Valentino. I fotografická praxe se rozrostla o zajímavé projekty, fotila například se známými jméno jako Ben Cristovao, Dara Rolins, Nikol Švantnerová, Natali Ruden a další. Mezi její další koníčky patří zpěv, kterému se ve volném čase věnuje, a zazpívala si třeba i na udílení cen Designbloku.

Máte zájem o reklamu na DailyStyle.cz  nebo máte nabídku ke spolupráci, realizaci projektu či doplňující nápad k zlepšení online podoby? Kontaktujte našeho PR managera prostřednictvím emailu. 

comments

Nezařazené
Evgenia Klochay
Author: Evgenia Klochay

Editor in Chief

Podpořte autora
Starší příspěvky:
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND 2014

Módní událost Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, která proběhne v termínu  3. - 7. 9. 2014, zveřejnil tvář, která bude reprezentovat...

Zavřít