Přátelství je jedno z vzájemných vazeb, které spolu všichni vytváříme a nedokážeme bez něj existovat. Značka Converse popouští uzdu fantazii a spolu s novou kolekcí klasických Chucků se  zamýšlí nad naší existencí ve vesmíru. Jsme v něm opravdu sami? Možná ne a na planetě Zemi rozhodně ne! Na kultovní siluetě Chucků tak nechybí výrazný nápis „We Are Not Alone“, který připomíná důležitost přátelství.

Na jakákoliv bláznivá dobrodružství jsou potřeba kamarádi, aby je bylo s kým sdílet. S tímto faktem pracuje i značka Converse, která propojuje aktuální kolekce s inspirativními crew z celého světa. Vybízí k nalezení opravdových přátel, se kterými se člověk nebojí být sám sebou a dělat si věci po svém, protože právě tak často vznikají nezapomenutelné příběhy a zážitky.

#wearenotalone

Unisexová edice We Are Not Alone obsahuje nízké a vysoké modely Chuck Taylor sytých i tlumených barev, které jsou doplněny kontrastními tkaničkami. Converse klade opět velký důraz i na pohodlí, a tak je každá teniska opatřena speciální OrthoLite stélkou.

LOCAL TATTOO CREW

Crew: Klára Tesařová, Linda Exnar, Benjamin Buttler, Pierre XO, Fotografie: Spoony

Kolekce Chuck Taylor All Star We Are Not Alone je k dostání v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Zdroj fotografií: archiv značky Converse

comments


Fashion News
Miroslav Rajtr
Author: Miroslav Rajtr

PR manager

Podpořte autora
Starší příspěvky:
FULL NUDE. Inspirujte se

Podzim už je v plném proudu a je na čase vytáhnout zimní oblečení. Takzvané „nahé“ barvy jsou letos velmi oblíbené. Ale...

Zavřít