Dlouho očekávaná spolupráce už minulý týden vyšla na povrch země. Ve čtvrtek 2. března se v obchodech objevila nová kolekce, která je kolaborací velmi oblíbeného interpreta poslední doby The Weeknd se značkou H&M.

Kolekce s názvem „Spring Icons Selected by The Weeknd“ vyšla už minulý týden. V kolekci si budete moci zakoupit všechno možné oblečení – od leteckých bund, po kalhoty, mikiny… Celé video kampaně můžete shlédnout ZDE.

„Ikonické oblečení se stane ikonou z nějakého důvodu, stejně jako sny nebo hudba.“, říká The Weeknd ke kolekci.

The Weeknd, vlastním jménem Abel Tesfaye, má co oslavovat. Vychází mu nová kolekce, nedávno vydal album, je na svém turné a má vyprodané koncerty. Ještě aby ne, jeho skladby jsou opravdu výjimečné a povedené. „Miluji mix městských kousků oblečení, jako jsou bombery a mikiny s tričky a saky. Každý kus je tak svěží, takové by pánské oblečení být mělo!“ dodáva zpěvák v prohlášení. Tohle je prý jen začátek. Popová hvězda má nejen kolaboraci se značkou H&M, ale též s Pumou.

Máte už vybraný svůj kousek? Zde přinášíme malou ochutnávku.

gallery-1486051833-hbz-weeknd-x-hm-1

gallery-1486052543-hbz-weeknd-x-hm-2

Zdroje: 1, 2, 3

comments


Fashion News
Author: Kristýna Malá

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Ako nosiť najbiznis vzor v roku 2017?

Z bankárskych uniforiem do každodenného pracovného šatníka. Z tenkého vertikálneho smeru do všetkých možných rozmerov a smerov. Dnešným protagonistom je...

Zavřít