Milovníci internetového nakupování zbystřete! Proč? Můžeme se těšit na novinky! Minulý týden proběhla tisková konference MALL.CZ pro fashion brands  v prostorách ArtGenu v pražských Holešovicích. Mimo jiné právě tam bude v sprnu otevřena nová prodejna MALL.CZ.

Na MALL.CZ můžete najít značky jako Gant, s.Oliver, Geox, Diesel, Bessie London nebo Met Jeans a další. Brand manager pro Fashion Markéta Wilson prozradila i nějaké novinky ohledně nákupu. Jednou z nich je například instalace zkušebních kabinek ve všech 17ti kamenných prodejnách. MALL.CZ se navíc neustále snaží zlepšovat a zjednodušovat nákup na e-shopu. To dokázal i herec Miroslav Šimůnek, který si stihl během tiskové konference nakoupit přes mobil.

20157760542_f441dea7df_c

Další novinkou, která pomáhá zákazníkům s výběrem modelů je fashion poradna fashion.poradna@mall.cz. Tam se můžete obrátit na specialisty, kteří Vám pomůžou s výběrem modelů, než se rozhodnete zboží zakoupit.

Na samotnou akci dorazili (pro nás dámy asi nejdůležitější) finalisté Muže roku Tomáš Martinka, Jakub Kraus a Jan Vurm, které MALL.CZ obléká. Nechyběla ani herečka Michaela Dolinová nebo organizátor soutěže Muž roku David Novotný.

19979202779_37e504d1d7_c

 

 

Zdroje: 1

comments


Fashion Events
Author: Markéta Havrlantová

Podpořte autora
Starší příspěvky:
U Joeyho v kuchyni: Skvělý losos za deset minut

Znáte ten pocit, kdy máte chuť na jídlo na úrovni a při tom nechcete chodit ven, nebo strávit vařením několik...

Dailystyle News

Zavřít