Celebrtity jsou dost často tváří reklamích kampaní. Díky své popularitě totiž přitahují mnohem více pozornosti. Jsou ale tací, kterým pouhý honorář nestačí. Ti si zkrátka začnou budovat vlastní značku a přesně k těmto celebritám se nyní přidává i Antonio Banderas.

antonio-banderas-selected-homme-1

Několika cenami oceněný herec už má s podnikáním své zkušenosti. Jeho vína a parfémy jsou na trhu už delší dobu, teď ale přichází s vlastní módní kolekcí pro muže. Kolekci nejen že sám navrhl, ale také se stal její tváří, čímž jen podtrhl její osobitost.

 

Kolekce není velká, ale i tak zahrnuje vše potřebné od vlněného kabátu až po dobře střižený modrý oblek. Banderas ale nezapomíná ani na milovníky denimu a kůže. Motorkářská kožená bunda v jeho podání působí sice poněkud klasicky, ale výrazné kovové aplikace dodávají celku šmrnc.

 

Ve svých 56 letech už Antonio ví, co muži chtějí a tak si vybere opravdu každý. Celá kolekce působí jednoduše, čistě a sjednoceně. Všechny kousky jsou už teď k dostání u ASOSu.

Zdroje: 1, 2, 3

comments


Men's world
Author: Philip Mark Trail

Philip se už od střední školy zaměřuje na marketing, nicméně móda a životní styl jsou jeho velkou vášní. Kromě svých koček má rád také cestování, dobré jídlo a filmy. Je zastáncem klasické pánské módy a nejčastěji ho můžete vidět v šedých kalhotách. Ty tvoří velkou část jeho šatníku. Podle něj se však ještě nejedná o závislot.

Podpořte autora
Starší příspěvky:
Najdi, co hledáš.

Na místě bývalé truhlárny byl vytvořen prostor, který na Smíchově rozhodně chyběl. Netradičná kavárna, kde najdete mnohem víc, než jen...

Zavřít