Značka Yves Saint Laurent Beauté oznámila, že jejich nejnovější tváří se stala Dua Lipa- mladá úspěšná zpěvačka, kterou budeme moci vidět ve spojení s teprve přicházející dámskou vůní, jejíž název a struktura je stále ve hvězdách. Stejně tak jako datum jejího odhalení.

Dua Lipa, mladá zpěvačka původem z Londýna, si získala své fanoušky především písní New Rules, která se na YouTube pyšní 1,8 miliardami zhlédnutími. A nyní přichází na scénu módního světa, a to jako tvář světoznámé značky Yves Saint Laurent. Obě strany oznámení o spolupráci souběžně sdílely na sociálních sítích, nicméně ani Dua Lipa ani YSL Beauté neoznámily nic konkrétnějšího, co se nového parfému týče.


„Jako hlas svojí generace, Dua Lipa ztělesňuje hodnoty nezávislosti a svobody, které vždycky byly součástí DNA Yves Saint Laurent. Je to velká pocta spolupracovat s tak mladou a talentovanou umělkyní na naší nové ženské vůni, “ říká mezinárodní generální manažer YSL Beauté Stephan Bezy.

Zdroj: 1, 2

comments


Beauty
Author: Adéla Valušková

Podpořte autora
Starší příspěvky:
7 tipů na zdravou a rychlou snídani, která zabere pouze 15 minut !

Znáte to asi všichni...ráno vám zazvoní budík později než měl a vy trochu nestíháte. Ranní hygiena, obléknout se a na...

Zavřít