• Beauty  • 5 beauty trendů, které teď nejvíce frčí

5 beauty trendů, které teď nejvíce frčí

Inovace v módě i v kosmetice je na denním pořádku. S námi budete stále ve střehu. Nyní jsme se zaměřili na beauty trendy, které teď letí.

Úspora času i produktů

Zatímco před dvěma lety všichni šíleli z korejského rituálu krásy, který obsahuje hned několik kroků za super vizáží, tak teď je tomu naopak. Rok 2019 slibuje minimalismus a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Plastové obaly jsou nepřítelem číslo jedna. V kosmetickém průmyslu přišla s inovací značka Lush, která zabodovala „nahými“ obaly. Jiné kosmetické značky přicházejí s kosmetikou, která v sobě kombinuje víc funkcí, třeba 2v1 apod. Tónovací, ale zároveň vysoce hydratující krémy, které v sobě mají i vitamíny a UV ochranu, ale také jiné látky, které dříve byly obsaženy pouze v produktu jednotlivě. Takže velká úspora obalů a zároveň i našeho času.

Přirozenost a lesk

Make-up už nebude hrát hlavní roli. Nyní frčí look no make-up nebo nahý make-up. Každopádně vypadat tak, že vůbec nejste nalíčení není jen o dekorativní kosmetice, ale také o celkové péči o pleť. Přirozenosti v líčení dosáhneme i leskem, který ji podtrhne. Přepudrovaný obličej alá sádrová panenka se tak pomalu přesouvá do kosmetického pravěku.

Korálové a pudrové odstíny

Korálová barva, je teď barvou číslo jedna. Vypadá dobře nejen na obličeji jako třeba na rtech, tvářích a očních víčkách, ale boduje i na nehtech, vlasech a oblečení.

Back in time ofinám

Opravdu velkým letošním hitem budou (ne)oblíbené ofiny všech střihů. Velkým trendem je teď takzvaná baby ofina, je to ofina, která je střižená pouze do půlky čela. Před střihem se určitě poraďte se svým kadeřníkem, jelikož ofina změní celý výraz obličeje, tak ať je to u vás jen trefa do černého!

Čelenky, šátky, turbany

Určitě jste si všimli v každém obchodě zajímavých letních doplňků do vlasů. Ano, jsou to čelenky. Populární jsou hlavně ty látkové nebo v podobě šátku. Dá se s nimi vymýšlet mnoho účesu a dokáží stylovat vlasy na množství způsobů. V kurzu jsou i šátky nebo turbany, které doplníte elegantními slunečními brýlemi.

Zdroje: 1, 2, 4 , 3, 4 archiv značky Reserved.