• Fashion Events  • Atelier MIK
Atelier MIK

Atelier MIK

Atelier MIK: Showroom Opening

Dne 3. dubna 2014 od 18:00 a 4. dubna od 15:00 proběhlo slavnostní otevření Atelieru MIK, tým DailyStyle byl u toho a pokud jste nedorazili, udělali jste obrovskou chybu. Nezoufejte! Máme pro Vás bližší informace a krátký fotoreport z akce.

Ptáte se co je Atelier MIK?  Je to: „Studio, kde se potkávají umělci napříč obory. A současně showroom, kde můžete snít nad tím, co si pořídíte příště. Nenechte si ujít možnost vidět Janu, Lindu, Davida a Katku při práci. Možná vás to inspiruje vidět svět jinýma očima.“ Aspoň těmito slovy ho popisují jeho autoři a my můžeme jen souhlasit. A kdo vlastně jsou tito lidé? Kateřina Čadová je modistka, která vystudovala zahraniční obchod. Výrobě klobouků se učila v Londýně u Rose Cory. Další dvě ženy jsou návrhářky a obě studují Ateliér módní tvorby na UMPRUM Linda Zábilková a Jana Mikešová. Poslední je muž David Pešat, malíř, grafik a absolvent AVU ateliér prof. Jiřího Sopka. Tito umělci patří také pod projekt 310, bližší informace naleznete zde nebo na FB stránce .

Účast byla opravdu velká, mohli jsme ochutnat domácí koláče, kávu a vyzkoušet módní kousky z jejich tvorby. Už teď přemýšlíme, jaký krásný klobouk oživí náš jarní outfit a co nového nám z ateliéru přistane v šatníku a věřte je opravdu z čeho vybírat. Neměl by zaostávat ani Váš domácí interiér, možná si vyberete právě něco od Davida Pešaty. Pokud chcete Atelier MIK navštívit, stačí je kontaktovat na FB stránce, zatím nemají pevně stanovenou otevírací dobu, ale určitě se s Vámi rádi dohodnou. Najdete tam jak telefonní číslo, tak přesnou adresu.

Doufáme, že to nebyl jejich poslední počin a už se těšíme na další kolekce a celou jejich tvorbu.

AtelierMIK

AtelierMIK

AtelierMIK

AtelierMIK

AtelierMIK

AtelierMIK

20140404_163441

Zdroj: 1, 2