• Fashion News  • Mondaily: Balmain zahajuje spolupráci se zpěvákem Maluma

Mondaily: Balmain zahajuje spolupráci se zpěvákem Maluma

Balmain začal s kolumbijským umělcem říkající si Maluma spolupracovat pouze na pár kusech pro plánované přehlídky, nicméně spolupráce se vydařila a skončila celou limitovanou ready-to-wear kolekcí a designovými teniskami. Tenisky jsou inspirovány vášní Maluma k optimistickým barvám a láskou designéra Oliviera Rousteinga k hudbě. V rámci spolupráce Rousteing také sestavil seznam skladeb dostupný v Apple Music.

Karl Lagerfeld rozšiřuje spolupráci s Amber Valletta

Minulý týden proběhl launch prvních kousků ze spolupráce značek Karl Lagerfeld a Amber Valletta a už kolují zprávy o dalším rozšíření tohoto spojení. Kolekce zaměřená na udržitelné materiály jako veganská kůže z kaktusu obsahuje 11 kousků doplňků – kabelky, láhve na vodu nebo roušek. Další společný počin je tak naplánován hned na sezónu jaro/léto 2022.

Kim Kardashian rozšiřuje své beauty portfolio

Podle všeho podala čerstvá miliardářka Kim Kardashian žádost o novou ochrannou známku s názvem Skkn Kim, která by měla zahrnovat výrobky v kategoriích péče o pleť, vlasy, nehty a beauty doplňky. Kim tak navazuje na licenční dohodu se společností Coty Inc., která koupila 20% podíl ve společnosti KKW Beauty za 200 milionů $. Spolu s dohodou Kardashian uvedla, že chce rozšířit svou značku do dalších kategorií, takže se jistě již brzy můžeme těšit na pečující novinky!