• Lifestyle  • Barvy všude, kam se podíváš!

Barvy všude, kam se podíváš!

Už tento víkend bude odstartován první z barevných běhů třetího ročníku akce „Barvám neutečeš“. Oblíbená rodinná akce plná pestrých barev letos navštíví kromě Prahy a Olomouce poprvé i České Budějovice a vedle sportovního vyžití přinese všem účastníkům bez rozdílu věku hlavně spoustu zábavy. Dailystyle.cz bude rozhodně u toho!

20150523_BarvámNeutečeš_Praha-139

Již tuto sobotu 7. května, ve 13 hodin bude akce odstartována  na Výstavišti Flora v Olomouci. O týden později, tedy 14. května, si ve stejnou hodinu odbude svou premiéru na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích a vyvrcholí pak v Praze 21. května v areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích a to hned ve dvou startovacích časech v 11 a v 15 hodin.

Pětikilometrová trasa běhu, ve kterém nejde o vrcholové sportovní výkony, ale předně o legraci, a zvládne jí tak opravdu každý, bude lemována na každém kilometru barevnými zónami, ve kterých budou běžci zasypáni od hlavy až patě.  Barvy jsou vyráběny z potravinářského prášku a jsou samozřejmě zdravotně nezávadné. Překvapením a třešničkou na dortu bude speciální závěrečná třpytková zóna a v cíli samozřejmě nebude chybět bohatý doprovodný program pro celou rodinu.

I třetí ročník akce „Barvám neutečeš“ bude pomáhat, a to i tentokrát prostřednictvím Nadace O2, která zajišťuje zdarma provoz Linky bezpečí, jež již 21 let pomáhá dětem a mladým lidem v tísni.

Ať už chcete překonat sami sebe a posunout své sportovní limity, nebo si jen užít den plný zábavy ve víru barev s rodinou či přáteli, nenechte si určitě ujít akci „Barvám neutečeš“!

 

Zdroje: 1