• Lifestyle  • Czech Design Week 2016 se už připravuje!

Czech Design Week 2016 se už připravuje!

Podzim je již tradičně v Praze spjat s uměním, designem a módou. Od 7. do 13. listopadu 2016 proběhne v české metropoli umělecká přehlídka designu pod značkou Czech Design Week. DailyStyle je i letos hrdým partnerem akce a proto pro Vás budeme sledovat přípravy i průběh akce.

Czech Design Week je přehlídka designu, která představuje nejvýjiměčnější autory zejména nezávislé scény. Prezentuje tu nejzajímavější tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup.

Mezi letošními kurátory akce budou výjimečné osobnosti, jako například ředitelka Art Prague a Prague Photo Iva Nesvadbová, majitel progresivní pražské galerie The Chemistry Gallery Petr Hájek nebo majitel modelingové agentury Czechoslovak Models Václav Dejčmar a také již kultovní ikonická postava českého výtvarného umění, blogger Martin Fryč.

cdw_background_logo

Nová podoba loga přehlídky designu CZECH DESIGN WEEK

Novinkou letošního ročníku bude pak zejména to, že se bude odehrávat na více zajímavých a neobvyklých lokacích v Praze, přestože těžištěm a hlavním výstavním prostorem bude Kafkův dům. Zárukou vrcholné kvality akce bude účast zahraničních hvězd ze světa umění a designu.

Designéři mohou ještě celé léto, až do 15. září, podávat své přihlášky a v případě výběru tak získat nejen prestižní možnost vystavovat a prodávat na letošním Czech Design Weeku, ale i šanci pokračovat na týdny designu do dalších evropských metropolí.

 

Foto: Filip Drábek & archiv CZECH DESIGN WEEK