• Lifestyle  • DailyStyle.cz Tě sleduje!

DailyStyle.cz Tě sleduje!

“The Best Looks of Prague” jsou od této chvíle na stránkách módního časopisu DailyStyle! A v hlavní roli není nikdo jiný než vy, naši čtenáři. Důležitým parametrem je jen tvůj osobní styl a být na spávném místě ve správný čas. Takto jsme se seznámili s naší první hrdinkou.

Jmenuje se Iuliia Vlasova, je jí 22 let a překvapivě Iuliia má titul v oboru Technika! Zeptali jsme se jí na pár otázek.

Iullio, můžeš nějak popsat svůj styl?

S radostí! Tento styl se nazývá Normcore. Slogan tohoto trendu zní takto: “Levné neznamená špatně!” Snažím se tlačit směr v davu! Žádné značky mě nezajímají , jenom komfort a můj osobní názor na to, jak chci vypadat.

Jak to funguje ráno, když se oblékáš? Jak dlouho to trvá a máš problém, co s čím zkombinovat?

Nikdy! Vážně! Nádhera Normcore je v tom, že máš shodný šatník. Nemáš problémy s výběrem, ať už si na sebe vezmeš cokoli, budeš vypadat úžasně a stylově. Holá pravda. Skvělým příkladem je Steven Jobs. Džíny a černý rolák – dokonalé, jako pro mne!

To znamená, že Jobs ovlivnil tvůj styl? Nebo jak jsi k tomuto stylu přišla?

Vzpomínáte si na seriál O.C.? Myslím, že ho každý zná! Seth Cohen – můj inspirátor, jestli to můžu tak říci. Košile, džíny, mikina a kecky! Styl Normcore je jak pro chlapce, tak i pro dívky.

Chápu to správně, že unisex je základním směrem tohoto stylu?

Celkem, ano! Myslíš, že to není ženské? Já bych se vdala v Converse!

Cítíš se spokojená ve svém oblečení? Záleží tvůj styl na tom, kdo jsi?

Cítím se skvěle, protože můj look – jsem já! Nezáleží na tom, kdo jsi, jestli student, podnikatel, herec apod. Tvůj styl -tvá individualita! Tohle je Normcore! Zdá se sice, že všichni vypadají stejně, ale každý je ve skutečnosti jedinečný.

Iullio, co by jsi chtěla vzkázat čtenářům  ?

Oblékejte se vkusně … Normcore!

 

Doufáme, že se Vám naše nová rubrika zalíbila. Brzy se těšte na pokračování!