• Beauty  • Darujte tyto Vánoce 100% bezpečnou kosmetiku

Darujte tyto Vánoce 100% bezpečnou kosmetiku

Snad nikdo z nás nevynechá kosmetiku ze seznamu vánočních dárků. Obvykle vybíráme podle značky, obalu, nebo toho, co nám zrovna přijde ve spěchu první pod ruku. Bohužel ale i dnes některé produkty konvenční kosmetiky nemusí být 100% bezpečné pro obdarovávané či pro přírodu. I proto vznikl směr “clean beauty”, který se vyhýbá veškerým ingrediencím, jež mohou mít nepříznivý vliv pro zdraví nás, našich mazlíčků nebo našeho okolí. V Česku vznikl projekt Naqed, který se na clean beauty značky zaměřuje a veškeré produkty před jejich zařazením testuje na možnost mezinárodně povolených, avšak rizikových látek. Tyto Vánoce tak můžete darovat to, co je pro nás všechny nejcennější – zdraví.

Clean beauty blog-store Naqed totiž představuje set vánočních balíčků, které jsou 100% clean beauty a zdravotně nezávadné pro všechny členy rodiny včetně těch novorozených. My pro vás vybrali ty, které jsme si v redakci nejvíce oblíbili.

Vůně

Nebudeme lhát, pro parfémy máme prostě slabost. Ačkoliv je těžší se trefit do vkusu blízké osoby, které chceme udělat radost, nová značka VALEUR ABSOLUE může pomoci i s výběrem i díky energií nabitým polodrahokamům. K dárku tak můžete připojit příběh – ať už vyberete parfém podle znamení nebo třeba energetického vzorce. Navíc voní všechny dokonale a ještě jsou mezi sebou kombinovatelné! Na výběr máte z celkem 7 voňavých variant, které nyní Naqed nabízí ve výhodných setech.

Péče o pleť

Kyselina hyaluronová je jednoduše tekutým zlatem, které by nemělo v péči o pleť chybět. Clean Beauty značka NOVEXPERT, kterou milujeme díky její zálibě ve velkém množství aktivních látek a laboratorním inovacím, to vidí stějně. Naqed proto stvořil dárkový balíček s hydratační emulzí, booster sérem a micelární vodou s kyselinou hyaluronovou, které rozzáří pleť naprosto okamžitě.

Druhým naším favoritem v hydrataci pleti je značka NUXE BIO, která dodá pleti pořádnou dávku výživy a navíc vypadá opravdu luxusně. Ve vánočním balíčku nejdete sérum, hydratační fluid i tělový olej pro maximální hebkost.

Domov

Každý si zaslouží bezpečný domov, ale některé přípravky prostředí, ve kterém žijeme, spíše přihoršují. V redakci jsme si proto zamilovali čisticí produkty slovenské značky Chistee, které mají čisticí, odmašťující i antibakteriální účinky. Zároveň nádherně voní a pečuje o ruce díky přírodním olejům.

Relaxační atmosféru doma zase vytvoří set Puressentiel nabitý esenciálními oleji, ve kterém nechybí čisticí sprej do vzduchu proti bakteriím a virům, relaxační sprej a roll-on proti stresu.

Pro nejmenší

Kufřík do nových zítřků pro ty nejmenší (nebo jejich maminky a tatínky). Set obsahující masážní olej, jemný čisticí tělový a vlasový gel a vitaminový krém proti opruzeninám je vhodný i pro ty úplně nejmenší. Vše s přídavkem pečujícího a patentovaného vyživujícího komplexu Avocado Perseose® – přírodní složky avokáda, která navíc nevytváří žádný odpad.