• Fashion Events  • Dyzajn Market Jaro
logo dyzajn market

Dyzajn Market Jaro

Jarní kvítí piazzetu a Mosaic House rozsvítí

Jaké jsou Vaše plány na tuto sobotu? My doufáme, že stejné jako ty naše a tím je návštěva Dyzajn marketu. Pro ty, kteří slyší o této události poprvé, je to již dvanáctý ročník prodejní výstavy autorské tvorby českých, slovenských a nově i maďarských návrhářů a designérů. Koná se 22. března od 10:00 do 19:00 na Piazzetě Národního divadla, (Národní 4, Praha 1) a – Design & Music Hostel (Odborů 278/4, Praha 2).

Na piazzetě nebude chybět bohatý doprovodný program, divadélko pro děti a rodiče v podání Buchet a Loutek od 10:30 hod. Dále se od 12:00 můžete těšit na dva bloky módních přehlídek. Na mole se předvede Yaxi Taxi s dámskou a pánskou módou, Barbora Fialová s elegantními modely pro ženy, B.K. design s veselými tričky a značka Czech Losers, pod kterou je podepsán herec Martin Písařík. Pokud si chcete z Dyzajn marketu odnést malou fotovzpomínku, tak se přijďte vyfotit  kdykoli v čase 14:00–17:00 do nejzábavnější fotobudky ve vesmíru. Ptáte se, o co jde? Fotonaut je úplně jednoduše fotobudka bez budky. Moderní přístroj čistého designu, který dokáže fotit a zároveň vám umožní si fotku rovnou zdarma odnést, či si ji hned z místa poslat na e-mail.

V 18:00 začne koncert Kataríny Landlové s kapelou, finalistky soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Jelikož se na Dyzajn market hlásí stále více a více účastníků, organizátoří se rozhodli rozšířit do prostoru hostelu MOSAIC HOUSE, kde se navíc po skončení prodejní akce od 20:00 bude konat Dyzajn market After party. Těšit se můžete na vystoupení kapely Aqua Jazz a DJ Marcose Neryho. Vstup je zdarma.

Dyzajn marketu se opět zúčastní zvučná a zavedená jména. Například ATOM RAT se streetovou módou, obchůdky Kuráž a Julius FashionShop, Young Primitive, Nathan Heilmann s nezničitelnými kalhotami, sportovní spodní prádlo Skafandr, království sukní Akari, punčocháče PipiPunk, smaltové brože Haneri, diáře a sešity …little illustrations, designový porcelán ze Studia Malíská, origami šperky atelier MATE, kabelky a tašky z bezpečnostních pásů ZasPas. V Mosaic House vás budou netrpělivě očekávat například: šperky 2d3D, balzámy na rty Rose and Lips, luxusní spodní prádlo Page Underwear a mnoho dalších. Každý Dyzajn market představuje nováčky a tentokrát jich je skutečně hodně, zde je pár tipů. Všem ženám, které milují šaty a ženskost 50. let zaplesá srdce u stánku Zlatá Padesátá, pánové si mohou udělat radost elegantním motýlkem od ALEX MONHART. Ti, kteří mají rádi trička s vtipným potiskem, by měli svou pozornost zaměřit na HURA. Píšete raději na papír než do počítače? Pak se určitě podívejte k VOALA, kde na Vás čeká spousta bločků, které jsou přátelské k přírodě a ještě dobře vypadají. A komu již český a slovenský design nestačí, tak se může jít podívat do velkého stánku, který bude sdílet několik maďarských návrhářů, kteří se sjednotili pod jméno Hungarian Designers. Dále už nebudeme více prozrazovat.

 

Pokud máte rádi design, módu, zábavu a dobré jídlo, neměli byste na této akci chybět tak jako tým Daily Style.

 

Pro vice informací navštivte  www.dyzajnmarket.com nebo  www.facebook.com/dyzajnmarket.

 

 

Dyzajn market

Dyzajn market

 

Dyzajn market

Dyzajn market

 

Zdroj:  www.dyzajnmarket.com