• Fashion News  • Fashion&Design Festival přináší nové virtuální výstavní prostory

Fashion&Design Festival přináší nové virtuální výstavní prostory

Design a móda ve virtuálním výstavním prostoru. On-line, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce!

Co je Fashion&Design Festival?

Fashion&Design Festival je virtuální výběrová přehlídka z oblasti módy a designu. Je zaměřena na on-line prezentaci výrobků, kolekcí, značek, která probíhá po dobu jednoho měsíce. Vždy od 10. daného měsíce do 9. následujícího měsíce.
269
Proč je dobré o něm vědět?

Protože tak poznáte nové a neokoukané tváře novodobých talentů, designové novinky, lépe se seznámíte s designéry, módními návrháři a jejich tvorbou. A taky protože není nic jednoduššího, než si jednoho večera místo brouzdání na Instagramu kliknout na virtuální výstavu a nacucnout do sebe, co nejvíce inspirace. Festival probíhá on-line, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

490

Co můžeme vidět na Festivalu No.3?

Aktuální výstava započala 10. října a můžeme v ní zhlédnout například práce studentky Michaely Čapkové, novou proměnu značky bot Shoedaism, dále tvorbu Denisy Nové, kterou jste mohli vidět na MBPFW 2015 a nebo si třeba vyzkoušíte život v korunách stromů společně s firmou Baumraum. Na zmiňované a mnohé další umělce se můžete podívat ZDE.
688-pozvanka-fdf3

A na závěr: Pokud jste skrytý talent, konečně nastal čas vylézt ze své ulity a začít třeba právě tím, že se přihlásíte ZDE a ukážete svojí tvorbu a kreativitu na příštím virtuálním festivalu.

 

Zdroje: 1, 2