• Fashion Events  • GRACE’N’GLAMOUR V.
gng

GRACE’N’GLAMOUR V.

Tváří v tvář českým návrhářům a šperkařům. V předešlém rozhovoru s Hanou Zelenkovou jste se dozvěděli něco málo o módní prodejní prezentaci Grace’n’Glamour, v tomto článku Vám ji přiblížíme.

„Na začátku projektu byla myšlenka zahájit tradici módních událostí spojených s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména budou vnímána jako jistota kvality, luxusu, originality a dokonalého řemesla. Je to způsob, jak si během jednoho dne a na jednom místě vytvořit ucelenou představu o tvorbě známých a talentovaných designérů. V luxusním a příjemném prostředí v centru Prahy se můžete dvakrát do roka setkávat nejen s jejich kolekcemi, ale také tváří v tvář s každým z nich. Jejich tvorba vás uchvátí tak, že tuto „známost“ budete chtít dále udržovat.“ Takto ve zkratce popisují projekt jeho tvůrci a my můžeme jen souhlasit.

Módní událost Grace′n′Glamour se koná 31. května v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně, (vstupné je 120 Kč). Seznam vystavujících je opět nabytý.

MÓDA: Josefína Bakošová / Chi-Chi, Veronika Bijok, Barbora Divínová / NOVÁ RÓBA, Kateřina Geislerová, Jana Minaříková, Marie Mukařovská, Iveta Pecuchová, JAROSLAVA, RITORE, Yana Thal, Eliška Tomková, Zuzana Veselá, Hana Zelenková

ŠPERKY: Soňa Kabaň, Hany Koi, Nomio, Mirka Nováková / Soul Jewellery, Michaela Obersteinová, Eva Růžičková

KABELKY / DOPLŇKY: By Adrianet, Franco Arazzi, Jiří Skácelík, RITORE, BeWooden

Cílem Grace′n′Glamour je především navrácení kultivovaného stylu v odívání, jenž míval v Čechách vysokou úroveň. Doufáme, že se na této výjimečné události potkáme a podpoříme tak nadějné návrháře, jejich tvorbu a splníme zadaný cíl.

Více informací na www.gracenglamour.cz  a www.facebook.com/Gracenglamour .

 

Josefína Bakošová

Josefína Bakošova/Chi-Chi

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová

BeWooden

BeWooden

Zdroj: 1,2,3