• Fashion News  • Havaianas jaro/léto 2014
flip-flop

Havaianas jaro/léto 2014

Léto je ještě daleko, ale pokud i Vy utíkáte před mrazivým počasím někam do tepla, je jedna věc, která nesmí chybět ve Vašem zavazadle. Není to opalovací krém ani plavky jsou to žabky. V minulém týdnu jsme měli možnost být u prezentace nové kolekce Havaianas jaro/léto 2014. Přehlídka se konala v bistru Kidó a evokovala v nás letní dny strávené u moře.

Značka vznikla v roce 1962 v Brazílii, a jejich „flip-flops“ se prodávají po celém světě. Poznávací znamení je tzv. rýžový vzor a může je nosit opravdu každý. Nejznámější a nejprodávanější Havaianas Top si tento rok budeme moct pořídit v neonových i módních metalických barvách. Pokud máte radši barevnější je pro Vás Havaianas Top Mix, které mají různobarevné kombinace. Žabky se vrací ke svým kořenům v kolekci Havaianas Brasil Mix a Brasil Logo a jak už název napovídá, jsou v barvách Brasilie. Pro vtipálky je kolekce Havainas Wally, kde je Vaším úkolem najít na svých žabkách Wallyho. Chystáte se na párty u moře určitě zaujmete svítícími Havaianas 4 Nite. Velmi pánský model Urban Jeans nebo propracovanější a pohodlnější Power. A naopak pro ženy Havaianas Spring s motivy květů, více divočejší model Fun inspirovaný šelmou v džungli, zdobenější Caprice nebo Havaianas Slim ve všech možných barvách, pro náročnější Slim Crystal Glamour s křišťály Swarovski. K zvířecím vzorům se vrátíme v Slim Animals např. leopardí, zebří. Hledáte-li víceúčelové model Luna nebo Flash Urban Fresh Vás zaujme páskem, který vede okolo nohy, proto žabky jednoduše nesklouznou. I žabky mohou mít něco jako podpatek, o tom se přesvědčíte v Havaianas High Fashion.

V této kolekci je opravdu z čeho vybírat a doufáme, že i Vy jste si našli ty své Havaianas. Všechny modely najdete na www.havaianas.com .

WALLY

Havaianas

 

Woman

Havaianas

 

Zdroj