• Beauty  • Home spa za 6 minut? Vyzkoušejte skin-tech přístroje

Home spa za 6 minut? Vyzkoušejte skin-tech přístroje

Dopřejte si maximální péči za minimum času. Vy za to stojíte!

Svět se neustále posouvá, osobní schůzky se částečně přesunuly do online světa, času na sebe pořád ubývá. Touha po zdravé, pevné a rozjasněné pleti je pro nás ale pořád důležitá. Dřívější výzkum[1] provedený švédskou skin-tech značkou FOREO a výzkumnou marketingovou společností OnePoll zahrnující 2000 respondentek ukázal, že ženy hledají převážně přirozená řešení – v průměru tráví péčí o pleť 23 minut denně, ovšem 73 % z nich by rádo tuto dobu zkrátilo, a tudíž hledá rychlejší a efektivnější řešení. „Mysl a tělo jsou mocnými spojenci a pokožka představuje něco jako mapu našeho zdraví a nemocí. Proto je tak důležité vyhradit si na péči o sebe a své zdraví čas, a to nejen během MDŽ a dalších svátků. A právě zde značka FOREO boduje – navrhli jsme kompletní ošetření obličeje, která zákazníkům v pouhých 6 minutách poskytne profesionální výsledky na úrovni lázeňské péče, navíc podle individuálních kritérií,“ vysvětluje CEO FOREO EE Vladimir Cuturilo. I to je důvod, proč značku milují celebrity z celého světa.

Pod odborným dohledem expertů z Vogue.fr odhaluje FOREO nejlépe střežené tajemství kosmetického průmyslu: 6minutovou kompletní péči o pleť!

1minutové čištění obličeje

Z pohledu kvalitní pleťové rutiny je peeling velmi důležitý, bohužel však může příliš jemné a problematické pleti škodit. Z tohoto důvodu je zařízení LUNA 3 vybaveno měkkými silikonovými štětinami, které zaručují důkladné, přesto ale vysoce jemné čištění, jež nenarušuje kožní bariéru. Zároveň odstraňuje až 99,5 % nahromaděných nečistot a toxinů, jako jsou stopy make-upu, nadměrné množství kožního mazu a odumřelé buňky. To ale není všechno! Zadní strana kartáčku zahrnuje zpevňující masážní režim, který díky pulsům s vysokou a nízkou intenzitou zpevňuje pleť a zanechává ji jemnou a rozjasněnou. Vogue.fr varuje: „Po vyzkoušení kartáčku LUNA 3 se už nikdy nebudete chtít vrátit ke klasickému čištění pleti obyčejným vatovým tamponkem.“

3minutový trénink obličejových svalů

Na naší tváři najdeme 43 svalů a 26 jich je na krku. Dobrou zprávou je, že se i tato epidermální oblast dá tónovat a zpevňovat díky pravidelnému procvičování. Nemusíte se ale bát žádné bolesti! FOREO BEAR je roztomilé ruční mikroproudové tónující zařízení na obličej, které omladí pleť a sníží výskyt jemných vrásek díky pouhým 3 minutám denně. BEAR kombinuje mikroproudovou technologii s T-Sonickou pulzací, které spolu dohromady vaši tvář zpevní, rozjasní a pomohou i s tvarováním kontur. Na rozdíl od jiných podobných produktů je BEAR vybaven patentovaným protišokovým systémem, díky kterému je nejbezpečnějším dostupným mikroproudovým zařízením na trhu. Jediným varováním je – buďte opatrní, na jeho výsledcích se můžete stát závislí!

2minutová relaxace s UFO 2

UFO 2 je inteligentní technologický přístroj, který přináší život a energii nejen do vaší pokožky, ale také mysli. Toto výkonné zařízení kombinuje čtyři špičkové technologie, jež tvoří dokonalý rámec celé 6 minutové kompletní pečující rutiny. LED světelná terapie vyniká 8 různými vlnovými délkami, přičemž každá z nich je stejně výkonná. Fialové světlo například prosvětluje pokožku, modré světlo odstraňuje nedokonalosti a žluté světlo zmírňuje záněty. Přístroj zahrnuje také termoterapii, kryoterapii a známou T-Sonickou pulzaci, díky nimž dokáže během 2 minut zajistit výsledky na profesionální úrovni. FOREO nabízí více než deset různých inteligentních pleťových masek s aktivními složkami, které můžete použít společně s přístrojem UFO 2. FOREO masky zlepšují hydrataci pleti o 125 % již po 90 sekundách a jejich efekt působí až 6 hodin. Kromě toho UFO 2 výrazně redukuje výskyt vrásek již během 7 dní.

Využijte speciální nabídky a v týdnu od 27. února do 5. března získejte 20% slevu na téměř celé portfolio FOREO na Notino.cz.


[1]     Průzkum provedený společnostmi FOREO a OnePoll zahrnující 2000 respondentek, listopad 2020, Spojené království.

Zdroj: tiskové oddělení Dedicated