• Events  • Jaké kolekce z přehlídek #NFW SS20 nadchly naši redakci?

Jaké kolekce z přehlídek #NFW SS20 nadchly naši redakci?

Od největších trendů po luxusní kolekce sezóny SS20. Sezona týdnů módy je pomalu za námi, a tak je načase podívat se na trendy, které přinesli módní designéři. Týden módy, který si nenechá ujít žádný skutečný fashion fanoušek je hlavně v New Yorku.

Helmut Lang – zahájil týden módy. Designéři cílí na mileniály, ale snaží se zachovat i tradiční estetiku módního domu. Střihy byly minimalistické, svěží a moderní díky prvkům denimu. Značka je na trhu již 15 let.

Ralph Lauren – Oblíbená klasika, americký designér, kterému jsou věrní zákazníci po celém světě! Novou kolekci inspirovanou světem kinematografie a zlatým věkem Hollywoodu představil v jednom z art deco tanečních sálů na Wall Street za doprovodu jazzového orchestru. Kolekce má elementy kovového lesku a klasického smokingu, flitry a celkový dojem povznesla muzika jazzové klasiky.

Sies Marjan – Naprosto nejbarevnější kolekci tvořila kolekce Siese Marjana, která opět nezklamala, vždy jedna z nejbarevnějších sérií mola v sezóně. Jemná dekadence, krásné hedvábné šaty, které svou lehkostí představovaly nebeské rouno až po večerní klasiku v hlubokých modrých, fialových, žlutých a červených odstínech.

Zdroje: 1,