• Lifestyle  • JOHN REED Fitness Music Club to v září rozpumpuje v Praze

JOHN REED Fitness Music Club to v září rozpumpuje v Praze

První klub firmy McFit Global Group, který bude už 14. září otevřen v Praze na Karlově náměstí, přinese do Česka nový koncept, ve kterém se snoubí fitness a hudební klub. To všechno navíc ve velkorysém interiéru a neotřelém designu v exotickém stylu s jedinečnou atmosférou. V tuto chvíli se navíc nabízí jedinečná šance pořídit členství za akční ceny, které jsou více než příznivé.

John Reed Fitness Music Club je bezpochyby příslibem pro ty, kteří od posilovny nebo “fitka“ čekají něco víc a zároveň jim sedí atmosféra hudebního klubu. Kromě pečlivě voleného hudebního výběru, který bude permanentně motivovat k tomu nejlepšímu sportovnímu výkonu v rytmu house, elektro, hip-hopu i popu, budou hlavní atrakcí dvakrát týdně přizvaní tuzemští i zahraniční DJ´s. To všechno v interiéru, který jde daleko za hranice pouhé funkčnosti a spojí v sobě v jedinečnou kulisu odvážně nakombinované dekorativní styly od streetartu přes etno až po moderní umění.

Kromě toho John Reed Fitness Music Club samozřejmě garantuje svým členům široký výběr moderně koncipovaných tréninků včetně kardia, strojů, free weight, funkčních tréninků a virtuální skupinové cvičení CYBEROBICS®.

Předprodej členství byl odstartován již v srpnu atraktivní nabídkou členství BASIC za 350 Kč měsíčně namísto 500 Kč a členství GOLD za 490 Kč měsíčně namísto 700 Kč.

Zdroje: 1, 2