• Lifestyle  • Kizomba Prague představuje své pravidelné taneční SkyDance Events

Kizomba Prague představuje své pravidelné taneční SkyDance Events

Právě minulé pondělí, 11. 1. 2016 se v Tower Parku Praha, čili žižkovské věži, konala exkluzivní opening party cyklu tanečních a společenských eventů nesoucích název SkyDance Events. Jedná se o zbrusu novou pravidelnou týdenní taneční akci, konanou pod taktovkou teamu Kizomba Prague, v čele s tanečníkem Vitorem Mendesem.

 

 

Přímo v luxusních prostorách žižkovské věže, s dechberoucím panoramatickým výhledem na celou Prahu, se můžete každé pondělí oddávat rytmům kizomby, ghetto zouku a dalších populárních tanců. Ovšem nečekejte standardně probíhající taneční lekci, SkyDance Events je především party, která bude vždy probíhat za účasti profesionálních DJ´s, mezinárodních lektorů a tanečníků z teamu Vitora Mendese. Na programu jsou taneční vystoupení, animace a pokaždé i nějaké překvapení. Dle samotných organizátorů budou SkyDance Events místem, kde se všechny druhy tance spojí v jeden, kde se můžete naučit v tanci něčemu novému, seznámit se, aktivně relaxovat, i zazářit na tanečním parketu. K dispozici zde budou hned dva taneční sály i chill out room, a k pravidelným týdenním akcím přibudou ještě intenzivní víkentové workshopy.

Vitor Mendes, zakladatel Kizomba Prague a instruktor, tanečník původem z Portugalska/Kapverd, jehož strhující vystoupení jste mohli vidět například mimo jiné i na třetích narozeninách Daily Style, patří mezi výrazné taneční osobnosti, působící v současnosti v Praze. Věnuje se zejména výuce a popularizaci kizomby, párového tance původem z Angoly, který spojuje romantický nádech s africkým rytmem, a je známý také tím, že je velmi smyslný.

 

12540043_10156397741950284_1763540974_n

Zdroje: 1