• Fashion News  • Kolekce Orsay jaro/léto 2018 se inspiruje Paříží i pánským stylem

Kolekce Orsay jaro/léto 2018 se inspiruje Paříží i pánským stylem

Vzor černobílé kostky a květinové motivy, které jsme vídali už minulou sezónu, ale také pánská saka či inspirace Dálným východem. Nejen to obsahuje nejnovější kolekce německé značky Orsay, která právě míří do obchodů. 

Podle vedení Orsay je vize na nadcházející sezónu jasná: látky opanují květinové vzory v zářivých barvách. Kromě velkých plošných potisků pokračuje trend květinových výšivek na všech kouscích od šatů přes kabáty, jak ho v módním světě nastolil kreativní ředitel značky Gucci Alessandro Michele. Na výsluní zůstává také vzor kostky vichy, použitý nejvýrazněji na jarním kabátu. Kromě loňských stálic se ale dočkáme se ale i několika novinek. Všudypřítomné asijské potisky a střihy odkazují na qipao, tradiční čínské šaty s vysokým límečkem. V kombinaci se saténovým materiálem se východními vzory pyšní také topy ve stylu pyžama. Uhlazenější a sofistikovanější variantou moderního looku jsou v Orsay vertikální pruhy či puntíky s klasickým dvouřadým trenčkotem přehozeným ležérně přes ramena – à la parisienne! 

Historie značky Orsay sahá do roku 1975, kdy v Německu vznikla její první pobočka. Od té doby otevřela více než 600 obchodů po celé Evropě, Českou republiku nevyjímaje. Jestli vás už unavují nákupy ve slevách (je-li to vůbec možné) a chcete se podívat do budoucnosti s čistým štítem, prohlédněte si celou novou kolekci na jejich webových stránkách.

zdroje: 123456