• Lifestyle  • Léto zdaleka nekončí!

Léto zdaleka nekončí!

Nepropásněte šanci si užít velkolepé letní počasí. Připravili jsme pro Vás několik úžasných variant, jak strávit volný čas a naplnit svůj život šílenými emocemi.

Pouhých 30 km od Prahy se skrývá malý zázrak přírody – Lom Homolák. Čistá ledová voda osvěží Vás i Vaše kamarády po parném pražském dnu. Parádní koupání a skoky do vody? Trochu adrenalinu do života – stojí to za to!

Dalším krokem po aktivním plavání je určitě chutné jídlo! Zahnat svůj zvířecí hlad můzete v restauraci Blackdog, která se nachází v 10 minutové vzdálenosti od Lomu. Nejlepší burgery v Čechách jsou tady! Živá restaurace v centru Berouna připravila pečlivě sestavené menu latino-americké kuchyně včetně výběru piv a kvalitního vína! Příjemnou atmosféru si můžete vychutnat na zahrádce i v samostatném salónku. Blackdog- “must have” ve Vašem životě! Radíme zařídit si rezervaci stolu předem, protože tam míří hodně lidí. Přejeme hezký výlet!

Máte přání se na chvíli dostat do horského klidu a nadechnout se čerstvého vzduchu? Čeká na Vás jiný svět v Active Park Lipno! Dobrý playlist i Go Pro vytvoří výrazný krátký zážitek, nevšimnete si ani těch dvou hodin cesty.

Park vystavěný v pohodlném a příjemném prostředí, je ideální odpočinkovou, avšak lehce adrenalinovou aktivitou, která zpestří letní dovolenou, jak rodin, tak skupin na Lipně. Den bude nabitý novými pocity a poznáním, díky velkému výběru aktivit jako Bikepark, in-line brusle, bobová i lanová dráha – to vše a ještě mnohem více je v Active Parku. Večer si můžete užít piknik na Lipně a máte ideální výlet!

S prvopočátky Wakeboardingu začala malá skupina nadšenců na Kamencovém jezeře u Chomutova, teď to můžete prožít i Vy! WakePark Merkur v Pasohlávkách s rozvířenými vlny jen pro Vás! Areál vodních sportů nabízí svým návštěvníkům 2 vodní vleky pro wakeboarding a vodní lyžování s množstvím profesionálních překážek. Výlet do Wakeparku bude vynikající avantýra tvého léta!