• Fashion News  • Mondaily: Adam Kost získal LVMH Graduate Prize

Mondaily: Adam Kost získal LVMH Graduate Prize

Český módní designér, který vystudoval pražské UMPRUM pod vedením Liběny Rochové, získal roční smlouvu se značkou Louis Vuitton pro tvorbu pánské módy.

Díky výhře ceny LVMH Graduate Prize tak může uplatnit své zkušenosti a vize, které předvedl třeba i před dvěma lety na Mercedes-Benz Prague Fashion Week v rámci Baťa Young Designers Challenge. Za tým DailStyle přejeme mnoho úspěchů!

MBPFW se vrátil do holešovické tržnice

Minulý týden proběhla v holešovické tržnici další edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. I skrze koronavirovou krizi nabídla bohatý program včetně designérů jako LaFormela, Vanda Janda, Michael Kováčik nebo Zoltán Tóth. Nechyběl ani vedlejší program, který zahrnoval třeba vernisáž Michaela Rittsteina: Klokaní tarzan nebo Sustainable Gallery Terezy Rosalie Kladošové.

Jennifer Aniston založila svou první kosmetickou značku

LolaVie – nová beauty značka Jennifer Aniston se nese ve znamení vlasů a je založena pouze na jednom produktu, Glossing Detangleru, který je vyroben z přísad jako je chia, bambus nebo citronový extrakt pro dodání lesku. Aniston již dříve držela částečný podíl ve značce vlasové kosmetiky Living Proof, jež vlastní Unilever, a sloužila jako její mluvčí, dokud v roce 2016 svůj podíl neprodala. LolaVie získala název po vůni, kterou herečka vytvořila v roce 2010.