• Fashion News  • Mondaily: Balenciaga končí s Kanye West alias “Ye”

Mondaily: Balenciaga končí s Kanye West alias “Ye”

Po čtvrtečním zveřejnění výsledků za třetí čtvrtletí mateřská společnost Kering uvedla, že francouzský módní dům Balenciaga již nebude pracovat na projektech s rapperem dříve známým jako Kanye West. Ten totiž v posledních týdnech vyvolává stále kontroverznější veřejné komentáře, včetně antisemitských. Zpěvák ještě zahájil Balenciaga show pro sezónu SS23, která se konala v bahenní jámě během pařížského týdne módy. Jeho portrét byl ale nicméně odstraněn z Balenciaga webu. Ye začal se svým problémovým vystupováním již kolem roku 2016, ve kterém mu byla diagnostikována bipolární porucha.

Bulgari představuje hodinářské novinky

Intenzivní zelený malachit, jemná pudrovitá růž opálu i žluté citríny se sbíhají do koruny osmilistého jinanu. Ta odhaluje odhaluje perleťový číselník, hrající všemi barvami duhy, s lunetou zdobenou diamanty. Hodinky Divas’ Dream zdobí elegantní motivy, inspirované mozaikami z Caracallových lázní v Římě. Druhá varianta zase září třpytem opálů ve dvou provedeních – růžového a zlatého u první verze, zeleného a modrého u verze druhé. Jemné a elegantní pouzdro z růžového zlata je navíc posázeno 413 diamanty.

Louis Vuitton: Kolekce Artycapucines pro rok 2022

Šest světově známých umělců – Daniel Buren, Kennedy Yanko, Park Seo-Bo, Amélie Bertrand, Peter Marino a Ugo Rondinone – přetavují svou originální vizi do podoby kabelky, pojmenované po Rue Neuve-des-Capucines. Místu, kde v roce 1854 Louis Vuitton otevřel svůj první butik. Nepopsané „plátno“ se tak proměňuje v dílo moderního umění. Všechny kabelky ze čtvrté linie kolekce Artycapucines jsou dostupné v limitované edici čítající 200 kusů a navazují na úžasný příběh prvních tří linií Artycapucines