• Fashion News  • Mondaily: Balenciaga v 8-bit světě spustila videohru. U IN?

Mondaily: Balenciaga v 8-bit světě spustila videohru. U IN?

Francouzský skladatel a hudebník Bfrnd, manžel Demna, kreativního ředitele Balenciagy, se ujal mračící role pro v kampaň na podporu své spolupráce s Balenciaga Music. Tato kolaborace zahrnuje čtyřhodinový playlist, originální 8-bitovou videohru a kolekci s NFC čipy. Playlist, dostupný na Apple Music obsahuje 68 skladeb od umělců jako Depeche Mode či Radiohead. Videohra „Bfrnd: The Game“ je pixelové dobrodružství, které hráče provede různými scénami z Balenciaga přehlídek. Hráči sbírají ikonické produkty Balenciaga a soutěží o ceny, vyhrává jen 30 nejlepších hráčů. První tři úrovně hry jsou dostupné všem, zatímco zákazníci mají přístup k bonusové úrovni. Kampaň ve stylu vintage rodinných portrétů nafotil Melchior Tersen.

Louis Vuitton RTW 2025: Pozvání k architektonické utopii

Více než jen architekt. Antoni Gaudí je jako svět sám o sobě, který se neustále vyvíjí v rámci Barcelony. Koncept neustále se měnícího odkazu rezonuje s Louis Vuitton. Kolekce Cruise 2025, představená v tomto bezkonkurenčním architektonickém skvostu, je naplněna živoucí kulturou Španělska. Na počest takové okázalé čistoty přijímá přísný duch Maison vášnivou podstatu národa. Sytost jeho barev, oddanost tradici povýšená na umělecký projev, světlo a tma ve vzájemné harmonii. Je to v podstatě styl, umění cestování, obohacené jedinečnými kvalitami jiné země a způsobem, jakým si ji člověk přivlastní; cesta objevování.

Jacob Elordi a Bottega Veneta konečně oficiálně oznámili svůj vztah

Tento týden Bottega Veneta oznámila, že Jacob Elordi je jejím nejnovějším ambasadorem. Technicky vzato se herec připojuje ke K-pop idolovi RM z BTS a tchajwanské herečce Shu Qi jako jediný oficiální ambasador italské značky, ačkoliv v posledních kampaních značky se objevily hvězdy jako A$AP Rocky a Kendall Jenner. Spolu s oznámením byla zveřejněna nová fotografie Elordiho v lososově růžovém, dvouvrstvém svetru s výstřihem do V, který je navrstvený přes koženou kravatou uvázanou na uzel. Herec drží ruce nad ušima, jako by napodoboval dojemného jelena nebo postavu Olivera s parohy, kterou hrál Barry Keoghan ve filmu Saltburn.