• Fashion News  • Mondaily: BALENCIAGA x Bang & Olufsen stvořili reproduktor ve formě kabelky

Mondaily: BALENCIAGA x Bang & Olufsen stvořili reproduktor ve formě kabelky

Reproduktor ve formě kabelky vyrobený ve spolupráci s audio znalci značky Bang & Olufsen má pevné tělo, které se otevírá na zadní straně a odhaluje skrytou přihrádku dostatečně velkou na uložení telefonu, peněženky a klíčů. Mřížka reproduktoru je umístěna vpředu, zatímco ovládací tlačítka jsou umístěna v horní části kabelky. Zařízení je vybaveno technologií Bluetooth pro bezdrátový poslech a přenos. Že by návrat 70. let v novém?

BALENCIAGA x Mercedes-AMG obličejový štít

U Balenciagy se ještě chvíli zdržíme. U příležitosti své Couture kolekce totiž značka odhalila další vymoženost – obličejový štít, který vznikl ve spolupráci s Mercedes-AMG F1 Applied Science, neboli technickou divizí Mercedesu. Hladké štíty jsou vyrobeny z tónovaného polyuretanu s technologií proti zamlžování a jsou ideální pro ty stydlivé z nás, kteří i přesto touží po pozornosti. Je navržen tak, aby optimalizoval proudění vzduchu a zajistil stabilizovaný příjem CO2. Masku oblékla například i Kim Kardashian u příležitosti pařížské Balenciaga večeře.

Bulgari x Ducati se spojují v hodinářském klenotu

Bulgari a Ducati se nyní vydávají na společnou cestu a představují své první společné dílo – hodinky Bulgari Aluminium Chronograph Ducati Special Edition, které jsou vyrobené z hliníku, titanu a pryže. Celá kolekce oslavuje styl a sebedůvěru rozených dobrodruhů. Disponuje třemi sčítači, zapuštěnými do číselníku v temně rudé barvě, která je neoddělitelně spjata s historickými továrnami, sídlícími v Bologni. Černé hodinové indexy a charakteristické hodinové/minutové ručky Bulgari jsou pokryté luminiscenční vrstvou. Číslovky 10, 11 a 12 odkazují na otáčkoměr motocyklů Ducati. Pouzdro je hliníkové, korunka a tlačítka chronografu jsou z titanu. Vše vkusně doplňuje charakteristicky tvarovaný ohebný náramek.