• Fashion News  • Mondaily: Chanel Cruise bude! V Dubaji

Mondaily: Chanel Cruise bude! V Dubaji

Francouzský luxusní módní dům Chanel si pro svou Cruise přehlídku vybral po sedmi letech návrat do Spojených arabských emirátů.

Přehlídka kolekce je plánována na 2. listopadu v Dubaji, kde svou couture kolekci představil v minulosti například i módní dům Dior. I skrze pandemii tak Chanel pokračuje ve své tradiční mezinárodní prezentaci.

Fjällräven představil batoh ze dřeva

Nový batoh Tree-Kånken od značky Fjällräven vzdává hold úplně prvnímu batohu Kånken je vyroben ze dřeva: Pine Weave. Jedná se o materiál, který byl exkluzivně vyvinut pro značku Fjällräven. Je z tvarovaných vláken a upraven tak, aby poskytoval mimořádnou pevnost a funkčnost. Zároveň má batoh několik nových vychytávek, jako jsou poutka na přední straně k připnutí cyklistické svítilny, spodní popruhy k upevnění bundy či podložky na jógu a reflexní logo.

Cardi B x Reebok vytvořili kapsulní kolekci inspirovanou New Yorkem

Nejnovější spolupráce Cardi B se značkou tenisek Reebok je inspirována jejím rodným městem New York City a nese název „Let Me Be … In My World“. Spolu s novou kolekcí, jež vstoupí na trh již 27. srpna, bude uvedena také klasická kožená teniska Cardi B v dámských i dětských velikostech. Boty budou nabízeny v pěti barevných provedeních včetně písčité růže, červené, bílé, růžové a zelené.