• Fashion News  • MONDAILY: CHATTY SI POHRÁVÁ SE SUPERLIMITKAMI

MONDAILY: CHATTY SI POHRÁVÁ SE SUPERLIMITKAMI

Další týden je za námi a s ním i 2. MONDAILY – přehled novinek rezonujících fashion světem. Dnes ale nezůstaneme jen u zahraničí, česká scéna má také co nabídnout. Takže dobré ráno, začínáme!

CHATTY SI POHRÁVÁ SE SUPERLIMITKAMI

Módní značka Chatty, která na českém trhu působí již od roku 2004, uvedla minulý týden v rámci letního večera v Artiséme drop superlimitky s názvem CHATTY EDIT. 2019001 – limitovanou kolekci tašek v červené barvě, která je představením lásky, energie, moci, vášně a touhy. Navrženy byly pouze pro tuto událost, ale nezoufejte. Značka totiž plánuje uvedení dalších superlimitek, které ohlásí na svých sociálních sítích.

STELLA MCCARTNEY PODEPSALA SMLOUVU S FRANCOUZSKÝM USKUPENÍM LUXUSNÍCH ZNAČEK LVMH

Britská návrhářka se po rozchodu s uskupením Kering vrhá do náruče jeho největšímu konkurentovi, francouzské skupině LVMH. Podle informací zůstane Stella McCartney stále ve své roli kreativní ředitelky, a navíc se stane poradcem Bernarda Arnaulta (předseda LVMH) v oblasti udržitelnosti.

A když už jsme u té udržitelnosti, značka Zara, která spadá do uskupení Inditex, uveřejnila své udržitelné cíle, které chce prosadit do roku 2025. Mezi nimi najdeme například závazek používat pouze recyklovaný polyester nebo udržitelnější produkci bavlny, lnu a viskózy.

ZALANDO ZRUŠILO SLEVU 70 % NA OBUV

Tuto kauzu jste nejspíše zaregistrovali, ale pro jistotu, znáte to… Slevu e-shop připravil k prvnímu výročí svého působení na českém trhu, což by vysvětlovalo velmi špatný odhad českých zákazníků, kteří slevy prostě milují. Akce měla trvat celý víkend, některé páry se ale vyprodaly v řádu sekund. Zalando tak bylo nuceno slevy úplně zrušit, čímž své pověsti rozhodně nepřilepšili.

MIU MIU UVÁDÍ NOVOU VŮNI MIU MIU TWIST

MIU MIU TWIST v sobě mísí nepředvídatelnou kombinaci bergamotu, květu jabloně, cedru a ambru. Hravá a provokativní vůně, jejíž tváří se stala energická Elle Fanning, vás zasáhne dávkou kreativity a chutí si užít každý okamžik. Na léto je její svěžest ideální!

ODIVI SPOUŠTÍ NOVOU VERZI E-SHOPU A MÁ PRO NÁS 20% SLEVU NA NOVOU KOLEKCI

Testy nemusí být jen nepříjemné! Odivi zrovna testuje novou verzi e-shopu
www.odivi.cz s novou kolekcí, na kterou navíc dává až do 31. 7. 20% slevu s kódem „NOSEASON“. Lookbook fotil talentovaný Ivan Kašša.

ALEXANDER MCQUEEN PŘEDSTAVIL FAMÓZNÍ KAMPAŇ S KATE MOSS

Na tuhle kampaň se prostě nemůžeme vynadívat, tak jsme ji museli zařadit i do našeho týdenního přehledu. Fotil nadaný Jamie Hawkesworth, kterého si módní dům opravdu oblíbil, jelikož pro něj fotí kampaně již od roku 2016.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6,