• Fashion News  • Mondaily: Converse x Kim Jones zahajují první spolupráci

Mondaily: Converse x Kim Jones zahajují první spolupráci

Umělecká ředitelka společnosti Converse a umělecký ředitel Dior Men, Kim Jones, spojují své síly ve společné kolekci, která bude spuštěna 8. dubna na webových stránkách společnosti Converse a u vybraných prodejců. Ústředním produktem spolupráce jsou tenisky Chuck 70, které budou k dispozici v bílé a černé barvě s transparentními prvky. Kromě toho je Jonesovo jméno značeno na jazyku a stélce.

Paul Andrew opouští Salvatore Ferragamo

Zvěsti o odchodu Andrewa a možném prodeji společnosti se víří už několik měsíců. Nyní už je to první potvrzeno – po pěti letech opouští Paul Andrew Salvatore Ferragamo. Podle Business of Fashion Andrew odejde poté, co začátkem května dokončí kolekci značky Pre-Spring 2022 ve Florencii. Náhradník dosud nebyl jmenován, ani návrhář neoznámil, co s ním bude dál.

Pangaia spouští řadu Move

Společnost Pangaia, zaměřená na ekologické a odpovědné zdroje při výrobě pohodlného oblečení, které si zamilovali ty největší celebrity, spouští novou řadu s názvem Pangaia Move. Ta je vyrobena ze 100% organické bavlny a obsahuje nový design, jež je opět perfektním společníkem na doma, pro sport i do města.