• Fashion News  • Mondaily: Coty je v jednání i s Kim Kardashian West

Mondaily: Coty je v jednání i s Kim Kardashian West

Módní digitalizace je v plném proudu! Jak se značky snaží po koronavirové krizi zaujmout? A budeme si za chvíli moci koupit v obchodě nejen Kylie Cosmetics, ale i KKW Beauty? Je tu další Mondaily!

Coty je v jednání i s Kim Kardashian West

Kosmetická společnost Coty inc., která v tomto roce koupila 51 procentní podíl v impériu Kylie Jenner, si nyní brousí zuby i na KKW Beauty. Coty již dříve prodalo část svého portfolia v celkové částce 4,3 miliardy dolarů, aby mohla investici do rodiny Jenner-Kardashians podniknout a zavázala se, že značku celosvětově rozšíří. Předminulý týden tak Kylie vstoupila do 25 evropských zemí. O možné spolupráci s Kim se zatím jen šušká, tak se nechme překvapit!

Chanel představuje Cruise kolekci

Rozpálené kameny, jemný vánek a zasněný západ slunce. Poté, co byla značka Chanel nucena zrušit svou plánovanou výletní show v italském Capri kvůli koronaviru, rozhodla se svou Cruise kolekci představit v digitálním prostředí. Právě dnes tak vypustila „Mediterranean Stroll“ neboli „středomořskou procházku“ za zvuků ptáků a mořských vln. Chanel tak jako první významná francouzská značka představila svou kolekci po celosvětové pandemii a přináší jakési znovuzrození módního světa. Co na ni říkáte?

Valentino uskutečnil první digitální event v prodejně

Další digitální řešení přinesla značka Valentino, jež zvala na exkluzivní digitální událost ve svém butiku. Na milánské luxusní hlavní třídě Via Montenapoleone se uskutečnila „Valentino Garavani Backnet“ věnovaná teniskám „Backnet“ a tenisovým hráčům. Pozvaní hosté obdrželi odkaz na dálkové připojení a mohli si například vytvořit vlastní verzi již zmiňovaných tenisek, které jim pak byli doručeny až domů. Za nás top!