• Fashion News  • Mondaily: Dior konečně uvede kapsulní kolekci ve spolupráci s Travisem Scottem

Mondaily: Dior konečně uvede kapsulní kolekci ve spolupráci s Travisem Scottem

Po počátečním odložení jeho spuštění na neurčito po tragédii na Travisově koncertě Astroworld, kdy celkem zemřelo 10 lidí a 300 dalších bylo zraněno, nyní módní dům Dior oznámil uvedení kapsulní kolekce Cactus Jack na 13. července. Původně měla kolekce jít do prodeje již v lednu jako hlavní jarní kolekce značky.

Loro Piana představuje svou první plavkovou kolekci

„La Dolce Vita“ je název plážové kolekce, který vychází ze stejnojmenného filmu Federica Felliniho. Stejně jako tento film ztělesňuje italský požitkářský životní styl. Kolekce dámských plavek čerpá své barvy ze zemitých a přírodních nuancí včetně korálů, oceánské modré, smaragdově zelené či pískově béžové. Celou kolekci doplňují lehké košile i kalhoty, kabelka Eolian Basket nebo háčkované klobouky.

Kate Moss jmenována kreativní ředitelkou pro Diet Coke

Coca Cola bez cukru slaví své 40. výročí a k této události se spojila s londýnským Fashion Weekem. Zároveň po více jak 10 letech jmenovala značka svou kreativní ředitelku, kterou je stylová ikona a modelka Kate Moss. Ta uvede novou kampaň „Love What You Love“, jejímž cílem je „upozornit na jedince, kteří mají pozitivní přístup k životu a vědí, kdo jsou a co milují.”