• Fashion News  • MONDAILY: Donatella Versace a Jennifer Lopez si ukradly milánský fashion week jen pro sebe

MONDAILY: Donatella Versace a Jennifer Lopez si ukradly milánský fashion week jen pro sebe

Všude samá Jennifer!

Donatella Versace a Jennifer Lopez si ukradly milánský fashion week jen pro sebe

Pamatujete si ještě na udílení Grammy v roce 2000? Že ne? Možná je to proto, že na sebe tenkrát celou pozornost strhla Jennifer Lopez v odhalujících šatech s palmovým potiskem, od koho jiného než Donatelly Versace. Všichni jsme se tehdy snažili najít její fotku, ale marně. Naštěstí se Google díky zájmu o „ty zelené šaty“ poučil a dnes se můžeme kochat jejich redesignovanou verzí, kterou JLo znovu vynesla na milánském fashion weeku pro sezónu jaro/léto 2020. Co je ale zarážející, že to temperamentní zpěvačce sekne snad ještě více, než před těmi 19ti lety.

Seriál Přátelé oslavil 25 let. A Ralph Lauren pro něj vytvořil kolekci

Respektive pro postavu Rachel Green, která pro značku pracovala jako nákupčí. Ralph Lauren se totiž spojil s Warner Bros, aby navrhl formální pracovní oděv inspirovaný právě Rachel, kterou si v seriálu zahrála Jennifer Anniston. Těšit se tak můžeme na vše od kašmírového svetru po manšestrový oblek nebo leopardí kabát. Jediná nevýhoda je, že si sáhneme hlouběji do kapsy, ceny se totiž pohybují kolem 70.000,- Kč za kus.

NARS útočí na trh s parfémy

Pokud jste si přáli cokoliv od make-upu po tvářenku, NARS byl v podstatě tou první a správnou volbou. Nyní se ale navíc vydává do světa parfémů, když představil svou prvotinu – vůni Audacious. Značka se v rámci jejího vzniku spojila s francouzskou parfumérkou Olivií Giacobetti, která tvoří vůně pro velikány jako Guerlain nebo Hermes. Audacious je přesně taková, jakou pro podzim potřebujete – provokativní a odvážná!

Zdroje: 1, 2, 3,